Odšťavňovací mlýnek na ovoce CLEO SMR-01

Kód: 0385
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Mlýnek vhodný k odšťavňování měkkého ovoce pro výrobu domácí šťávy, kompaktní rozměry, stabilní uchycení k desce stolu. Pokud hledáte praktického pomocníka do každé zdravé kuchyně, pak nepřehlédněte tento odšťavňovací mlýnek na ovoce. Mlýnek s kompaktními rozměry nezabere v kuchyni téměř žádné místo a přitom ho využijete každý den pro přípravu zdravých domácích šťáv, marmelád nebo pyré. Odšťavňovací mlýnek na ovoce je vyroben z kvalitních materiálů a bude Vám pomáhat žít zdravě po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odšťavňovací mlýnek na ovoce CLEO SMR-01

Odšťavňovací mlýnek na ovoce představuje perfektního pomocníka pro výrobu domácích šťáv, marmelád a ovocných pyré pro děti i dospělé. Kompaktní a snadno použitelný odšťavňovací mlýnek na ovoce Vám zajistí neustálý přístup k čerstvým šťávám plných vitamínu, bez konzervačních látek, barviv a s jistotou použití kvalitních surovin. Ruční mlýnek je ideální ke zpracování měkkého ovoce jako jsou meruňky, hrušky, švestky, broskve, rajčata, apod.

K čemu se mlýnek na ovoce využívá

Ruční mlýnek na ovoce umožňuje jednoduché odšťavnění, tedy oddělení šťávy od dužiny a slupek. Výsledkem odšťavňování je velice chutná a především zdravá domácí šťáva, džus, marmeláda nebo pyré. Při výrobě vlastních domácích šťáv máte jistotu použití kvalitních surovin bez přidaných konzervačních látek, barviv a cukrů, a výsledná šťáva je tedy výborná pro děti i dospělé. Tento pomalý proces lisování je současně velmi šetrný ke kvalitě šťávy a neničí vitamíny rychlou oxidací a zahříváním.

Na jaké druhy ovoce je mlýnek vhodný

Ruční odšťavňovač využijete především k lisování měkkého ovoce jako jsou meruňky, broskve, nektarinky, hroznové víno, rajčata, měkké švestky nebo velmi zralá jablka. Ovoce je před odšťavňováním nutné nejprve důkladně umýt, nakrájet na menší části a zbavit je všech tvrdých částí či pecek.

Na jakém principu odšťavňovací mlýnek funguje

Ruční mlýnek snadno a rychle přichytíte k desce kuchyňské linky pomocí upevňovacího šroubu. Odšťavňování probíhá na základě drcení a tlaku pomocí šnekové hřídele uvnitř mlýnku. Vylisovaná šťáva či pyré se poté cedí přes cedník a vytéká ven do Vámi připravené nádoby. Zbytky ovoce se oddělují a vytékají v přední části mlýnku. Prostřednictvím tohoto procesu získáte šťávu bez nežádoucí dužiny. Výhodou ručního mlýnku na ovoce je, že ho můžete snadno přenést a používat naprosto kdekoliv bez nutnosti přístupu k elektrické energii. Po odšťavňování stačí mlýnek opláchnout proudem vody - mlýnek není vhodný do myčky na nádobí.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFOdšťavňovací mlýnek na ovoce SMR-01

Videonávod k montáži:

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky a odšťavňovače na ovoce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Rozměry balení: 27x24x9 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)