Kurník pro slepice POLLY CLASSIC XL

Kód: 0349
14 999 Kč 12 395,87 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Kurník pro 6-8 slepic, 2 vnější snášková hnízda, 2 hřady, vyjímatelný trusník pro snadné čištění, HPL laminát, rozměry: 95x145x97 cm. Není pohodlnější způsob, jak chovat slepice než v tomto praktickém kurníku. Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady a dvěma snáškovými hnízdy, které poskytnou slepicím to nejlepší zázemí pro odpočinek i snášení vajec. Nemusíte se bát, že by slepicím bylo v kurníku příliš horko nebo zima, jelikož kurník je přirozeně velice dobře izolovaný. Slepice navíc budou v kurníku v naprostém bezpečí před všemi povětrnostními vlivy i před predátory. Čištění kurníku bude otázkou pár minut díky užitečnému výsuvnému trusníku. Kurník vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu Vám vydrží po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice POLLY CLASSIC XL

Kurník pro slepice k chovu 6-8 slepic o rozměrech 95x145x97 cm. Jedná se o velice pohodlný kurník, který je vybaven dvěma hřady, dvěma vnějšími snáškovými hnízdy a výsuvným trusníkem pro snadné čištění. Kurník je vyrobený z vysoce kvalitního HPL laminátu, který je opravdu pevný, hladký, snadno se udržuje a je velmi odolný proti napadení různými parazity, zejména pak čmelíky

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 95x145x97 cm. Vnitřní rozměry kurníku jsou 95x75 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 8 klasických nosnic.  

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd.

Kurnik pro slepice vybaveni

Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění kurníku však zvládnete během chviličky díky výsuvnému trusníku. Kurník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kurníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento kurník velice odolný proti napadení různými parazity, roztoči, zejména pak čmelíky často se vyskytující v běžných dřevěných kurnících.

Kurnik pro slepice trusnik

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený kurník pro slepice tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kurník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento kurník má hmotnost cca 50 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve velmi silném větru. Kurník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém jej v případě potřeby přemístit. Kurník má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Kurník je dobře větraný díky štěrbinám umožňujícím optimální cirkulaci vzduchu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám vydrží řadu let.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice POLLY CLASSIC XL - montáž

Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 53 kg
Rozměry balení: 95x110x108 cm
Potřebujete poradit nebo objednat?