Fotopast BUNATY MICRO 4K DÁREK - 32 GB SD karta v hodnotě 380 Kč

Kód: 0546
3 690 Kč 3 049,59 Kč bez DPH
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Profesionální fotopast 7x7x5 cm. Nastavení přes mobilní telefon, úhel snímání 60°, rozlišení 32 MP a video ve 4K. Objevte revoluční fotopast  Bunaty, vašeho nezbytného partnera nejen pro zabezpečení a ochranu vašeho majetku, ale i pro parádní fotografie zvířat a přírody. Tato nejnovější fotopast je špičkou technologie, která zachycuje každý okamžik s neuvěřitelnou kvalitou a to i za šera a v noci. Veškeré nastavení, se vzhledem k její velikosti provádí přes mobilní telefon, pomocí jednoduché aplikace pro ANDROID a IOS (APPLE). A to není vše! Díky praktickému USB konektoru můžete okamžitě propojit fotopast s vaším počítačem, nebo prostě vložit micro SD kartu do čtečky paměťových karet a ponořit se do světa úžasných momentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast BUNATY MICRO 4K

Nastavení a stahování fotek přes Bluetooth v mobilní aplikaci, foto a video ukládá na 32GB SD kartu, úhel snímání 60°, možnost současně snímat foto i video, 32MP foto, 4K video v délce 1 minuta, časovač pro nastavení času snímání, časosběr, USB konektor na počítač na stahování fotek, nebo z SD karty, certifikace IP 67 - prachotěsná, vodotěsná (odolná vůči dešti), tepelné pohybové čidlo, Přísvit 940 nm - přisvícení do 10 – 15 m, napájení přes 4x AA (tužkové baterie), možnost napojit na externí napájení, nebo do sítě. Výborně poslouží k zabezpečení a ochraně majetku, pro myslivce, milovníky přírody a k sledování pohybu zvířete. Zcela bezhlučně a neviditelně vytváří kvalitní snímky a videa se zvukem i za šera nebo v noci. Fotopasti Bunaty jsou vytvořeny s láskou pro každého dobrodruha a jsou profesionálními zařízeními speciálně navrženými pro Českou a Slovenskou republiku. Jejich spolehlivost, odolnost a kvalita jsou to, co zaujalo i PČR a Lesy ČR. Síť těchto úžasných zařízení již pokrývá více než 200 měst a obcí v ČR, což svědčí o jejich nezastupitelné hodnotě. Dopřejte si pocit bezpečí zachycujte snímky a videa tam, kde potřebujete. S touto fotopastí Vám již nic neunikne a vaše cesty budou plné úžasných objevů.

Bonusový dárek od nás!

Jakou výhodu Vám přinášíme? Každý zákazník, který si tuto fotopast u nás zakoupí, obdrží zcela zdarma 32 GB SD kartu. SD karta Vám poslouží jako úložiště pro pořízené snímky a video sekvence.

Malá velikost pro dokonalé maskování

Fotopast Bunaty micro 4k je téměř o polovinu menší než malá a nejprodávanější fotopast v ČR Bunaty Mini. Rozměr fotopasti je pouhých 7x7x5 cm. Svou velikostí a vzhledem se stává dokonale maskovanou pastí, s kterou Vám nic neunikne. 
  nejmensi-fotopast-na-svete


Kvalita záznamu, která Vás nadchne

Největší předností této fotopasti je její extra malá velikost, a především kvalita pořízeného záznamu. Fotopast Bunaty micro pořizuje fotografie s rozlišením 32 MP a video v rozlišení 4K. Úhel snímání je neuvěřitelných 60°. Díky těmto parametrům se právoplatně řadí mezi nejlepší na světě.

fotopast-bunaty-micro-4-k2


Nejmodernější technologie v nejmenším provedení

Fotopast Bunaty micro 4K je nejmenší fotopastí na trhu, přes to je vybavena nejmodernější technologií, která z ní dělá špičku ve své kategorii. Disponuje totiž inteligentními funkcemi, jako je časovač, schopnost souběžně fotografovat i natáčet, přičemž dokáže vytvořit až 9 fotografií v těsném sledu za sebou a další tisíce fotek, které automaticky ukládá na micro SD kartu. Pokud je SD karta zaplněna, inteligentní funkce ji začne automaticky přepisovat novými záznamy. Veškeré nastavení se vzhledem k její velikosti provádí přes telefon, pomocí jednoduché aplikace pro ANDROID a IOS (APPLE). Fotopast jednoduše spárujete se svým mobilním telefonem přes Bluetooth a pohodlně nastavíte během okamžiku. 

fotopast-bunaty-micro-4k


Přizpůsobena extrémním podmínkám

Fotopast Bunaty micro 4K, má robustní konstrukci a vnitřní výztuže, odolá tak případným nárazům i pádům. Silný vítr ani déšť tuto fotopast nezastaví, jelikož nese certifikaci IP 67, která zaručuje ochranu před vniknutím prachu a odolnost vůči dešti (není ovšem vhodná pro celkové ponoření). Fotopast tak nemusíte schovávat pod přístřeškem a můžete s ní vyrazit i do drsného terénu. 


Jistota české značky

Můžete se spolehnout, že fotopast, kterou si pořídíte od této poctivé české značky, je vysoce profesionálním a kvalitním zařízením, které Vás nezklame. Bunaty zajišťuje český servis i technickou podporu. Fotopasti jsou speciálně lokalizovány pro Českou a Slovenskou republiku. Dodávaný návod je taktéž kompletně v českém jazyce. Bunaty je nejprodávanější značka fotopastí v ČR a na našem trhu je více než 7 let. 


Návod k použití ke stažení:
Fotopast BUNATY MIKRO 4K

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti bez GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Rozměry balení: 11x8x16 cm
Rozměry zařízení: 7x7x5 cm
Rozlišení: 32 MP
Mximální rozlišení foto: 32 MP
Rozlišení videa: 4 K
Maximální rozlišení video: 4 K
Rychlost spouště: 0,25 s
Dosvit: více jak 20 metrů
Úhel záběru: 60°
Baterie: 4x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Reálný dosah PIR (člověk): více jak 15 m
Porty: USB
Prohlížení foto na LCD: NE
Závit pro stativ: ANO
Záznam foto + video: ANO
Displej: NE
Obsah balení: Fotopast, manuál,USB kabel
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)