Kurník pro slepice PAWHUT D51-128

Kód: 0897
4 524 Kč 3 738,84 Kč bez DPH
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Dřevěný kurník pro 2-4 slepice, 1 vnější snáškové hnízdo, s asfaltovou střechou, výběhem, trusníkem, rozměry 180x92x78 cm. Hledáte kurník s delším výběhem? Nabízíme Vám ideální řešení. Kurník disponuje vyvýšeným vnitřním prostorem s bidýlkem a prostornou venkovní ohradou. Obsahuje také vnější snáškové hnízdo, které lze rozdělit na dva oddíly. Díky odklápěcí střeše na snáškovém hnízdě budete mít snadný přístup k vajíčkům. Kurník je chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami asfaltovou střechou z UV odolného materiálu a povrchovým nátěrem. Určitě oceníte i vysouvatelný trusník, který umožňuje rychlé a snadné čištění kurníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice PAWHUT D51-128

Dřevěný kurník pro 2-4 slepice, z jedlového dřeva, uzamykatelné dveře, asfaltová střecha, vnější snáškové hnízdo, dřevěná a drátěná dvířka, vysouvatelný trusník, rozměry 180x92x78 cm. 

Kurník pro slepice PAWHUT D51-128

Vybavení kurníku

Kurník je pro ideální pro 2-4 slepice, v závislosti na druhu drůbeže. Prostorné snáškové hnízdo lze případně rozdělit na 2 části, pokud to tak Vaše slepičky preferují více. Do snáškového hnízda se dostanete snadno z boční strany přes odklápěcí střechu, kterou postačí jen nazvednout. Výběh, do kterého se slepice dostane přes rampu vedoucí z kurníku, je tvořen ze dřeva a ochranných drátů. Samotný výběh poskytne Vaší drůbeži prostor pro dostatečný pohyb. Do výběhu se dostanete buď pomocí vrchní stříšky nebo bočních otevíratelných dvířek. Celý kurník je v krásné přírodní barvě a část kurníku bez výběhu je pokryta černou asfaltovou střechou.

 

pawhut-kurnik

Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený ze dřeva jídle nevyžaduje prakticky žádnou údržbu . Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Čištění kurníku však zvládnete během chvilky díky dvířkům . Kurník má také vysouvatelný trusník, který jednoduše vysunete a vyčistíte.

Kurník a jeho vlastnosti

 Materiál: jedlové dřevo

 Vnější snáškové hnízdo: 58 x 30 x 34,2 cm
Výběh: 115 x 53 x 48 cm 

 Vysouvatelný trusník
 Malá rampa

Návod na montáž ke stažení: Kurník pro slepice PAWHUT D51-128
Logo A1 ve formátu PDF

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 19 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)