Akumulátorový stříhací strojek na psy AESCULAP VEGA GT410

Kód: 0883
6 294 Kč 5 201,65 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Akumulátorový strojek na stříhání psů, bílé barvy, s 5ti nástavci, s hlavou z uhlíkové oceli, s rozměry 17x4,6x4,6 cm. Pokud chcete mít svého psa hezky ostříhaného během pár chvil, máme pro Vás skvělý tip na tichý holící strojek. Tento akumulátorový strojek skvěle padne do ruky, je tichý, téměř bez vibrací, nemusíte řešit připojení do sítě a zavazející kabel. Na jedno nabití Vám strojek vydrží až 100 minut a tak máte dostatek času Vašeho mazlíčka zkrášlit. S pěti nástavci o různé délce můžete srst psa zkrátit na potřebnou délku a také si můžete upravit délku střihu na holící hlavě. Holící hlava je vyrobená ze speciální slitiny - uhlíkové oceli, a tím je stříhání hladké a přesné. Jemné zoubky holící hlavy se hodí i na stříhání jemné srsti, oholení před ultrazvukem i holení pro infuzi u koní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorový stříhací strojek na psy AESCULAP VEGA GT410

Akumulátorový stříhací strojek, pro stříhání větších ploch, na psy, vhodný i na kočky a králíky, tichý chod s minimálními vibracemi, dobíjecí baterie Li-Ion 800 mAh, až 100 min na jedno nabití, stříhání i s nabíjecím kabelem, s 5ti nástavci (4, 8, 12, 16, 20 mm), 3-stupňové integrované nastavení hlavy, hlava z uhlíkové ocele s jemnými zuby, šířka střihu 40 mm, rozměry strojku 17x4,6x4,6 cm.

Pro jaká zvířata je strojek určen? 

Holící strojek je určen pro psy všech typů srsti. Holící hlava strojku má jemné zoubky a je vyrobena z uhlíkové oceli, co umožňuje stříhání i jemné srsti koček a angorských králíků, vyholení srsti před ultrazvukem u psů nebo zavedením infuze u koní. 

Možnosti stříhání srsti se strojkem

Se strojkem můžete holit větší plochy, zastřihávat chloupky na packách, kolem očí, intimních partií a dalších potřebných míst. V balení se nachází 5 nástavců (4, 8, 12, 16, 20 mm) a délku střihu můžete regulovat na samotné holící hlavici integrovaným třístupňovým nastavením - 0,5/1,5/2,5 mm. Speciální hlavice z uhlíkové ocelijemné zoubky, které se skvěle hodí na jemnou srst a tak nebude strojek Vašeho psa kudlit. 

aesculata-vega-gt410-text-1

Napájení strojku na psy 

Akumulátorový stříhací strojek má zabudovanou dobíjecí baterii Li-Ion s kapacitou 800 mAh, díky které si můžete užívat bezproblémové stříhání až 100 minut. Pokud se strojek vybije, napojíte ho na nabíjecí kabel a můžete pokračovat ve stříhání i během nabíjení. Nemusíte proto čekat až dokud se strojek nabije a bez problémů můžete pokračovat v úpravě svého psa. Když budete mít hotovo, můžete strojek postavit do nabíjecí stanice a nechat ho nabít, bude tak připraven k dalšímu použití.

aesculata-vega-gt410-text-2

Čištění a údržba strojku na psy 

Čištění je dobré provádět po každém stříhání, aby Vám strojek vydržel co nejdéle ve skvělém stavu. Stříhací hlavici jednoduše sundáte bez použití nářadí a můžete kartáčkem (součást balení) očistit jednotlivé části strojku od chlupů. Holící hlavice strojku by se také měla pravidelně mazat přibaleným olejem dle návodu. 

Obsah balení:

1 x akumulátorový zastřihovač
1 x stříhací hlava 
5 x nástavce (4, 8, 12, 16, 20 mm)
1 x kartáček na čištění
1 x nabíjecí stanice
1 x nabíjecí kabel s adaptérem

1 x lahvička s olejem
1 x návod k použití

Návod k použití ke stažení: 
A1 logo PDFAkumulátorový stříhací strojek na psy AESCULAP VEGA GT410

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříhací strojky na psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Napětí:: 4,8V
Systém holící hlavy:: Aesculap Special
Pohon:: DC motor
Počet kmitů:: cca 4800 kmitů/min
Technologie akumulátoru:: Li-Ion
Kapacita baterie:: 800 mAh
Životnost baterie:: 100 min
Doba nabíjení baterie:: 60 min
Šířka střihu:: 40 mm
Výška střihu:: 0,5 mm / 1,5 mm / 2,5 mm
Hladina hluku:: 60 dB
Rozměry:: 17 x 4,6 x 4,6 cm
Hmotnost strojku:: 250g
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)