Kurník pro slepice, husy a kachny GAUN 10330 OSLO

Kód: 0519
6 699 Kč 5 536,36 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Kurník v exkluzivním provedení, pro 5-6 slepic, 2 vnější snášková hnízda, 1 hřad, výklopná střecha pro snadné čištění, 123x70x81,5 cm. Chcete-li vaší drůbeži zabezpečit opravdu pohodlné útočiště, pak nepřehlédněte tento kurník, který bude perfektní pro slepice, kachny i husy. Pro snášení vajec jsou připravena dvě vnější snášková hnízda. Odebírání vajec je proto velice pohodlné pouze pomocí nazvednutí střechy hnízda. Kurník je možné uzavřít výklopnými dvířky, které po otevření skvěle poslouží jako rampa pro přístup do kurníku. Kvalitní kurník ochrání slepice, kachny i husy před všemi povětrnostními vlivy i před predátory. Zároveň kurník zajistí optimální teplotu v letních i zimních měsících díky přirozené tepelné izolaci. Čištění kurníku zvládnete během chviličky díky výklopné střeše. Kurník vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu Vám bude dělat radost dlouhá léta. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice, husy a kachny GAUN 10330 OSLO

Kurník pro slepice, husy a kachny, s kapacitou pro 5-6 ks slepic o rozměrech 123x70x81,5 cm. Jedná se o perfektní kurník, který má dvě vnější snášková hnízda, jeden hřad a výklopnou střechu. Kurník je vyrobený z vysoce kvalitního HPL laminátu, který je opravdu pevný, hladký, snadno se udržuje a je velmi odolný proti napadení různými parazity, zejména pak čmelíkyKurník snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.

Rozměry kurníku

Vnější rozměry celého kurníku jsou 123x70x81,5 cm. Rozměry dvířek jsou 25x36 cm. Tento domeček je svým provedením vhodný jako kurník pro slepice, ale také výborní poslouží jako husník nebo kachník pro různé druhy kachen včetně indických běžců.


Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven jedním hřadem pro noční odpočinek slepicKurník má dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Díky velkému vchodu se skvěle hodí právě také pro husy a kachny. Kurník je možné uzavřít výklopnými dvířky, které po otevření skvěle poslouží jako rampa pro přístup do kurníku.


Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění kurníku však zvládnete během chviličky díky výklopné střeše. Kurník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kurníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento kurník velice odolný proti napadení různými parazity, roztoči, zejména pak čmelíky často se vyskytující v běžných dřevěných kurnících.

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený kurník pro slepice tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kurník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento kurník má hmotnost cca 45 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve velmi silném větru. Kurník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém jej v případě potřeby přemístit. Kurník má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Kurník je dobře větraný díky štěrbinám umožňujícím optimální cirkulaci vzduchu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám bude dělat radost řadu let.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice, husy a kachny OSLO

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 29 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ne
Rozměry balení: 102x83x12 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)