Automatické otevírání a zavírání kurníku KERBL BASIC

Kód: 0520
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
SKLADEM (7 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Automatické otevírání a zavírání kurníku, nastavení pomocí světelného senzoru, váha dvířek do 2,5 kg, napájení na baterie. Jedná se o skvělého pomocníka každého chovatele. Jednotka pro automatické otevírání a zavírání kurníku disponuje světelným senzorem. Nastavení je velmi snadné, kdy pomocí spínače světelného senzoru nastavíme ranní a večerní provoz. Toto zařízení je určené pro zvedání dvířek do hmotnosti 2,5 kg (dvířka nejsou součástí balení). Automatické otevírání kurníku je napájeno 4xAA bateriemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatické otevírání a zavírání kurníku KERBL BASIC

Automatické otevírání a zavírání kurníku se světelným senzorem, nastavení dle denního světla bez časovače. Jedná se o jednotku automatického ovládání pohybu dvířek do 2,5 kg (dvířka nejsou součástí balení).

Součástí balení je ovládací jednotka s tažnou šňůrou pro zavěšení dvířek, světelný senzor a český návod k použití.

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavře. Díky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte v noci bát, že Vaše slepice napadne liška nebo jiný predátor, pokud zapomenete dvířka kurníku zavřít. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

Automatické otevírání a zavírání kurníku jednoduše nastavíte pomocí světelného senzoru. Dvířka kurníku se budou otevírat a zavírat v závislosti na denním světle. Světelný senzor reaguje na světlo se zpožděním, aby zabránil nežádoucímu otevření při mžiku světla např. baterka, blesk nebo světlo od auta. 

Technické provedení

Zařízení je vybaveno motorkem, který dokáže zvednout dvířka o hmotnosti minimálně 0,5 kg a maximálně 2,5 kg. Dvířka nejsou součástí balení! Maximální výška zdvihu je 60 cm. Světelný senzor má kabel o délce 1m.  Rozměry jednotky jsou: 12x13x7 cm. 

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií. Baterie nejsou součástí balení. Životnost baterií je určena dle kvality baterie. Nepoužívejte 9V baterie, mohou přístroj poškodit! 

Instalace

Automatické otevírání kurníku je připraveno tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednoduššíPřesný návod k instalaci a nastavení naleznete níže.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFAutomatické otevírání a zavírání kurníku KERBL BASIC

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatická dvířka do kurníku Kerbl
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
1. Typ zařízení: Jednotka
2. Časovač: Ne
3. Světelný senzor: Ano
4. Napájení: Baterie, Adaptér na 230 V
5. Nosnost: 2 kg
Rozměry balení: 22x16x11 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)