Plně automatická líheň na vejce BOROTTO LUMIA 8 EXPERT

Kód: 0224
7 499 Kč 6 197,52 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Líheň na drůbež, automatické otáčení, na 8 slepičích vajec, ukazatel teploty a vlhkosti, digitální regulace teploty (30-40°C) a vlhkosti. Jedná o nejmenší plně automatickou líheň na kuřata, křepelky, husy, kachny, bažanty či exotické ptactvo. S tímto universálním inkubátorem bude líhnutí i dolíhnutí drůbeže jedna báseň. Vajíčka budou pod Vaším dozorem díky průhlednému víku a také digitálnímu displeji, na kterém si budete moci kontrolovat teplotu a vlhkost uvnitř líhně. Vy se přitom nebudete muset vůbec o nic starat. Pravidelné otáčení vajec můžete s klidným svědomím svěřit modulu, který vejci otáčí v 1 hod. intervalu a o udržování vlhkosti se postará plně automatická pumpa SIRIO. Ani údržba a čištění líhně nebude žádný problém. Líheň je totiž vyrobena z velice odolného a kvalitního plastu a vydrží Vám řadu let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatická líheň LUMIA 8 EXPERT - s dolíhní drůbeže

vhodná k líhnutí vodní a hrabavé drůbeže - pro kuřata, křepelky, kachny, krůty, husy, ale i exotické ptactvo. S automatickým otáčením  8ks vajec - možnost i ručního otáčení vajec, s digitální regulací teploty od 30 do 40°C, s digitální regulací vlhkosti - automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO, s nádržkou na přívod vody, s teploměrem, s vlhkoměrem s 12V autoadaptérem pro případný výpadek proudu. 

Součástí balení je samozřejmě český návod, který obsahuje užitečné rady, tipy a triky pro úspěšné líhnutí. Navíc v případě potřeby poskytujeme našim zákazníkům poradenství s vhodným výběrem líhně i s praktickými radami při líhnutí vodní a hrabavé drůbeže. Garantujeme 24 měsíční záruční dobu a poskytujeme záruční i pozáruční servis. 


Kapacita líhně dle jednotlivých druhů drůbeže
Kapacita líhně LUMIA 8 EXPERT

Kapacita s otočným roštem:  8 slepičích, 32 křepelčích, 8 husích, 8 kachních nebo 8 bažantích vajec.


Systém otáčení vajec 

Líheň nabízí možnost automatického otáčení vajec za pomocí modulu, který pravidelně otáčí vejci umístěnými v otočném roštu v 1 hodinovém intervalu. Otočný rošt je vybaven unikátními liskami vhodnými pro všechny velikosti vajec vodní a hrabavé drůbeže. V případě potřeby je také u líhně možné otáčet vejce manuálně (ručně)  to při odpojení modulu  a vyjmutí otočného roštu z líhně a umístěním vajec přímo na mřížku - základnu na líhnutí. Standardně je  tato mřížka užívána pouze na poslední 2-3 dny inkubace, kdy se vejce vyjmou z otočného roštu a vloží se na tuto mřížku, kde se s nimi již neotáčí, aby si plod mohl najít nejvhodnější cestu ze skořápky a úspěšně se tak vylíhnul v drůbež.
Systém otáčení vajec LUMIA 8 EXPERT


Nastavení a kontrola teploty

Teplotu je možné nastavit a případně i dále regulovat v rozsahu od 30 do 40°C s přesností na 0,1°C za pomoci ovládacího panelu elektronické řídící jednotky viz obrázek níže. Panel je vybaven digitálním displejem s ukazatelem teplotyovládacími tlačítky pro potřebné nastavení líhně.
Regulace teploty LUMIA 8 EXPERT


Nastavení a kontrola vlhkosti

Vlhkost se reguluje automaticky za pomoci připojení automatického zvlhčovače vzduchu SIRIOVlhkost je možné nastavit a případně i dále regulovat v rozsahu od 40 do 75% za pomoci ovládacího panelu. Panel je vybaven digitálním displejem s ukazatelem vlhkostiovládacími tlačítky pro potřebné nastavení automatického zvlhčovače. 

LUMIA 8 EXPERT

Otáčení vajec, teplota i vlhkost jsou velmi důležitými faktory pří inkubaci drůbeže a je důležité udržovat správný postup a hodnoty, aby bylo líhnutí úspěšné!  Další cenné rady, které mohou pomoci dosáhnout vysoké líhnivosti naleznete v návodu.

Inkubace vajec u líhně LUMIA 8 EXPERT

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFPlně automatická líheň na vejce BOROTTO LUMIA 8 EXPERT
A1 logo PDFAutomatický zvlhčovač vzduchu BOROTTO SIRIO

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně LUMIA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Kapacita otočného roštu: 8 slepičích vajec
-: 8 kachních vajec
--: 8 bažantích vajec
---: 32 křepelčích vajec
----: 8 husích vajec
Otáčení vajec: Automatické - každou 1 hodinu
Alarm teploty a vlhkosti: Ne
Regulace teploty: Ano - digitálně
Rozsah teploty: 30oC - 40oC
Ukazatel teploty: Ano - s přesností na 0,1 °C
Regulace vlhkosti: Ano - automaticky
Rozsah vlhkosti: 40% - 75%
Ukazatel vlhkosti: Ano
Průměrný dodávaný příkon líhně: 20 W
Maximální dodávaný příkon líhně: 50 W
Napájecí napětí: 230 V AC, 50/60HZ
Rozměry líhně: 39 x 20 x 24 cm
Rozměry balení: 41x22x40 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)