Plně automatická líheň na vejce BOROTTO REAL 49 EXPERT

Kód: 0222
9 499 Kč 7 850,41 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Líheň na drůbež, automatické otáčení, na 49 slepičích vajec, ukazatel teploty a vlhkosti, digitální regulace teploty (30-40°C) a vlhkosti. Jedná se o plně automatickou líheň na kuřata, křepelky, husy, kachny, bažanty či exotické ptactvo s výborným poměrem ceny a kvality. V této universální líhni vylíhne opravdu každý a skvěle funguje i jako dolíheň. Celý proces líhnutí budete mít jako na dlani díky kukátkům ve víku, teploměru a vlhkoměru na kterých lze pozorovat důležité hodnoty pro líhnutí. Vy se přitom nebudete muset vůbec o nic starat. Otáčení vajec můžete s klidným svědomím přenechat modulu, který vejci otáčí pravidelně v 1 hod. intervalu a o udržování vlhkosti se postrá automatický zvlhčovač SIRIO. Líheň vyrobena z kvalitního pevného plastu se snadno čistí, takže její údržba bude hračka a líheň Vám vydrží po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně automatická líheň REAL 49 EXPERT- s dolíhní drůbeže

vhodná k líhnutí vodní a hrabavé drůbeže - pro kuřata, křepelky, kachny, krůty, husy, ale i exotické ptactvo. S automatickým otáčením  49ks vajec - možnost i ručního otáčení vajec, s digitální regulací teploty od 30 do 40°C, s digitální regulací vlhkosti - automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO, s nádržkou na přívod vody, s teploměrem a s vlhkoměrem. 

Součástí balení je samozřejmě český návod, který obsahuje užitečné rady, tipy a triky pro úspěšné líhnutí. Navíc v případě potřeby poskytujeme našim zákazníkům poradenství s vhodným výběrem líhně i s praktickými radami při líhnutí vodní a hrabavé drůbeže. Garantujeme 24 měsíční záruční dobu a poskytujeme záruční i pozáruční servis. 


Kapacita líhně dle jednotlivých druhů drůbeže
Kapacita líhně REAL 49 EXPERT

Kapacita s otočným roštem:  49 slepičích, 196 křepelčích, 49 husích, 49 kachních nebo 49 bažantích vajec.


Systém otáčení vajec 

Líheň nabízí možnost automatického otáčení vajec za pomocí modulu, který pravidelně otáčí vejci umístěnými v otočném roštu v 1 hodinovém intervalu. Otočný rošt je vybaven unikátními liskami vhodnými pro všechny velikosti vajec vodní a hrabavé drůbeže. V případě potřeby je také u líhně možné otáčet vejce manuálně (ručně)  to při odpojení modulu  a vyjmutí otočného roštu z líhně a umístěním vajec přímo na mřížku - základnu na líhnutí. Standartně je  tato mřížka užívána pouze na poslední 2-3 dny inkubace, kdy se vejce vyjmou z otočného roštu a vloží se na tuto mřížku, kde se s nimi již neotáčí, aby si plod mohl najít nejvhodnější cestu ze skořápky a úspěšně se tak vylíhnul v drůbež.
Systém otáčení vajec REAL 49 EXPERT


Nastavení a kontrola teploty

Teplotu je možné nastavit a případně i dále regulovat v rozsahu od 30 do 40°C s přesností na 0,1°C za pomoci ovládacího panelu elektronické řídící jednotky viz obrázek níže. Panel je vybaven digitálním displejem s ukazatelem teplotyovládacími tlačítky pro potřebné nastavení líhně.
Regulace  teploty REAL 49 EXPERT


Nastavení a kontrola vlhkosti

Vlhkost se reguluje automaticky za pomoci připojení automatického zvlhčovače vzduchu SIRIOVlhkost je možné nastavit a případně i dále regulovat v rozsahu od 40 do 75% za pomoci ovládacího panelu. Panel je vybaven digitálním displejem s ukazatelem vlhkostiovládacími tlačítky pro potřebné nastavení automatického zvlhčovače. 

Regulace vlhkosti REAL 49 EXPERT

Otáčení vajec, teplota i vlhkost jsou velmi důležitými faktory pří inkubaci drůbeže a je důležité udržovat správný postup a hodnoty, aby bylo líhnutí úspěšné!  Další cenné rady, které mohou pomoci dosáhnout vysoké líhnivosti naleznete v návodu.

Inkubace vajec u líhně REAL

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFPlně automatická líheň na vejce BOROTTO REAL 49 EXPERT
A1 logo PDFAutomatický zvlhčovač vzduchu BOROTTO SIRIO

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně REAL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.75 kg
Kapacita otočného roštu: 49 slepičích vajec
-: 49 kachních vajec
--: 49 bažantích vajec
---: 196 křepelčích vajec
----: 49 husích vajec
Otáčení vajec: Automatické - každou 1 hodinu
Alarm teploty a vlhkosti: Ne
Regulace teploty: Ano - digitálně
Rozsah teploty: 30oC - 40oC
Ukazatel teploty: Ano - s přesností na 0,1 °C
Regulace vlhkosti: Ano - automaticky
Rozsah vlhkosti: 40% - 75%
Ukazatel vlhkosti: Ano
Průměrný dodávaný příkon líhně: 70 W
Maximální dodávaný příkon líhně: 150 W
Napájecí napětí: 230 V, 50/60HZ
Rozměry líhně: 50 x 57 x 25 cm
Rozměry balení: 59x53x38 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)