Fotopast BUNATY 4K WIFI SOLAR DÁREK - 32 GB SD karta v hodnotě 380 Kč

Kód: 0548
5 290 Kč 4 371,90 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Solární fotopast s Wifi + Bluetooth, časovač, 3 pohybová čidla, LCD displej zevnitř. Úhel snímání 65°, rozlišení 46 MP a video 4K. Objevte revoluční fotopast Bunaty, vašeho nezbytného partnera nejen pro zabezpečení a ochranu vašeho majetku, ale i pro parádní fotografie zvířat a přírody v té nejvyšší možné kvalitě. Tato nejnovější fotopast je špičkou technologie, která zachycuje každý okamžik s neuvěřitelnou kvalitou, a to i za šera a v noci. Vaše pořízené snímky se pečlivě ukládají na SD kartu. Přenesete se přímo do dění a prohlédněte si Vaše snímky přímo v terénu na LCD displeji, nebo je snadno stáhněte pomocí WIFI do svého telefonu. A to není vše! Díky praktickému USB konektoru můžete okamžitě propojit fotopast s vaším počítačem, nebo prostě vložit SD kartu do čtečky paměťových karet a ponořit se do světa úžasných momentů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast BUNATY 4K WIFI SOLAR

Nastavení pasti a stahování fotek přes Bluetooth a Wifi, foto a video ukládá na 32GB SD kartu, úhel snímání 65°, možnost současně snímat foto i video, 46MP foto, 4K video v délce 3 minut, časovač pro nastavení času snímání, časosběr, USB konektor na počítač na stahování fotek, nebo z SD karty, LCD display v zadní části pro snadné nastavení, certifikace IP 67 - prachotěsná, vodotěsná (odolná vůči dešti), 3 tepelná pohybová čidla, přísvit 940 nm - přisvícení do 10 – 15 m, dobíjecí pevná lithiová baterie nabíjená solárním panelem, dodatečné napájení přes 4x AA tužkové baterie. Vytváří perfektní snímky i z focení v noci. Fotopast je vysoce odolná vůči prachu, dešti a větru s certifikací IP67, která tuto ochranu zaručuje. Fotopasti Bunaty jsou vytvořeny s láskou pro každého dobrodruha a jsou profesionálními zařízeními speciálně navrženými pro Českou a Slovenskou republiku. Jejich spolehlivost, odolnost a kvalita jsou to, co zaujalo i PČR a Lesy ČR. Síť těchto úžasných zařízení již pokrývá více než 200 měst a obcí v ČR, což svědčí o jejich nezastupitelné hodnotě. Dopřejte si pocit bezpečí zachycujte snímky a videa tam, kde potřebujete. S touto fotopastí Vám již nic neunikne a vaše cesty budou plné úžasných objevů.

Bonusový dárek od nás!

Jakou výhodu Vám přinášíme? Každý zákazník, který si tuto fotopast u nás zakoupí, obdrží zcela zdarma 32 GB SD kartu. SD karta Vám poslouží jako úložiště pro pořízené snímky a video sekvence.

Bezdrátový přenos pro maximální komfort

S fotopastí Bunaty 4K WIFI SOLAR Vás nic nezastaví. Fotopast můžete nainstalovat i na špatně dostupných místech a prozkoumat tak i velmi obtížně dostupné oblasti. Fotopast po instalaci totiž nemusíte sundávat pokaždé, když si budete chtít Vaše pořízené snímky nebo videa prohlédnout, a to díky wifi, přes kterou si můžete fotky jednoduše stahovat. Stačí se pouze k fotopasti přiblížit na vzdálenost dosahu Bluetooth a navázat bezdrátové spojení. Fotopast lze přes wifi také kompletně nastavovat. 

fotopast-s-wifi-a-bluetooth


Špičková video kvalita v nejvyšším rozlišení 

Video záběry, které vytváří fotopast BUNATY WIFI SOLAR, se řadí mezi špičku na trhu. Fotopast může zaznamenat videa o délce až 3 minut v nejvyšším rozlišení 4K. Samozřejmostí je také noční snímání, které je zcela neviditelné.

fotopast-bunaty-4k-video


Inteligentní snímání s nadstandardní rychlostí

Fotopast BUNATY 4K WIFI Solar obsahuje tři integrované senzory pohybu, které detekují tepelný pohyb v zorném poli. Jeden z těchto senzorů sleduje pohyb přímo před fotopastí, zatímco zbývající dva dohlížejí na pravou a levou stranu snímané oblasti. Tímto je zajištěno stoprocentní pokrytí prostoru kolem fotopasti. Fotopast má neuvěřitelně rychlou reakční dobou 0,3 vteřiny, přičemž plně využívá všech tří pohybových senzorů nejnovější generace.

fotopast-bunaty-pohybova-cidla


Prvotřídní kvalita fotografií a videí ve dne i v noci

Pokud hledáte profesionálního parťáka do terénu, který vytvoří perfektní snímky ve dne i v noci, tak nemůžete vybrat lépe. Fotopast disponuje nadstandardním rozlišením 46 MP a časovačem, kdy fotopast lze nastavit tak, aby snímala pouze v určitý čas. Taktéž je schopna sekvenčního focení, kdy fotopast při zaznamenaném pohybu pořídí až 9 fotografií v těsném sledu za sebou. Pokud bude chtít současně fotografovat i natáčet, žádný problém! Samozřejmostí je také automatické přepisování SD karty při jejím zaplnění. 

fotopast-bunaty-solar-vysoke-rozliseni


Nepřekonatelná výdrž baterie

Fotopast integrovaný solární panelvlastní dobíjecí baterií. Díky solárními panelu, je baterie dobíjena, což významně šetří energii zejména v jarních a letních měsících. Pokud je dobíjecí baterie plně nabitá, není nutné vkládat žádné další baterie. Pokud požadujete, aby fotopast vydržela v provozu co nejdéle, doporučujeme do fotopasti vložit čtyři tužkové baterie, nejlépe lithiové, což umožní provoz po mnoho měsíců. Doba provozu samozřejmě záleží také na počtu pořízených fotografií, pokud fotopast neprovádí snímání, má nulovou spotřebu. Fotopast BUNATY WIFI SOLAR představuje fotopast s nejdelší výdrží baterie!

fotopast-bunaty-solarni-dobijeni


Jistota české značky

Můžete se spolehnout, že fotopast, kterou si pořídíte od této poctivé české značky, je vysoce profesionálním a kvalitním zařízením, které Vás nezklame. Bunaty zajišťuje český servis i technickou podporu. Fotopasti jsou speciálně lokalizovány pro Českou a Slovenskou republiku. Menu zařízení a dodávaný návod je taktéž kompletně v českém jazyce. Bunaty je nejprodávanější značka fotopastí v ČR a na našem trhu je více než 7 let. 


Návod k použití ke stažení:
Fotopast BUNATY 4K WIFI SOLAR

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti bez GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg
Rozměry balení: 16x15x12 cm
Rozměry zařízení: 14x10,5x9,5 cm
Rozlišení foto: 46 MP
Maximální rozlišení foto: 46 MP
Rozlišení videa: 4K
Maximální rozlišení video: 4K
Rychlost spouště : 0,5 s: 0,3 s
Přísvit: 940 nm
Dosvit: 15 - 20 metrů reálně
Úhel záběru: 65°
Baterie: zabudovaná lithiová baterie nabíjená přes solární panel + 4x AA ( klasické tužkové )
Reálný dosah PIR (člověk): až 15 m
Displej: 2" barevný
Porty: USB
Závit pro stativ: ANO
Záznam foto + video: ANO
Prohlížení FOTO na LCD: ANO
Prohlížení VIDEA na LCD: ANO
WIFI + BlueTooth: ANO
Čeština: ANO (aplikace v angličtině)
Obsah balení: Fotopast, manuál,USB kabel
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)