Fotopast BUNATY FULL HD GSM 4G DÁREK - 32 GB SD karta + dobíjecí SIM karta + kovový box v hodnotě 1420 Kč

Kód: 0550
8 490 Kč 7 016,53 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Moderní fotopast s GSM 4G, SMS ovládání, LCD displej a laserové ukazovátko. Snímání v úhlu 55°, rozlišení 24 MP a video ve full HD. Pokud budete natáčet déle, bude časový úsek rozdělen do více videí. Tato revoluční fotopast BUNATY FULL HD GSM, bude Vaším nezbytným partnerem nejen pro zabezpečení a ochranu vašeho majetku, ale i pro parádní fotografie zvířat a přírody. Tato nejnovější GSM fotopast je špičkou technologie, která zachycuje každý okamžik s neuvěřitelnou kvalitou a to i za šera a v noci. Fotopast při zaznamenání pohybu zasílá upozornění s fotografií na Váš mobilní telefon, email nebo cloud, a zároveň záznamy bezpečně ukládá na SD kartu. Výborně poslouží k zabezpečení a ochraně majetku, kdy můžete situaci okamžitě řešit a zasáhnout, nebo k zachycení fascinujících snímků zvířat. Fotky lze prohlížet přes LCD displej, propojením fotopasti přes USB konektor s počítačem, vložením SD karty do čtečky paměťových karet, a nebo využít praktické úložiště fotek (cloud).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast BUNATY FULL HD GSM 4G

Fotky a video odesílá přes 4G do 1 minuty na mail, cloud, odesílání přes SIM kartu, polohovatelná anténa, dálkové ovládání přes SMS, foto a video ukládá na 32GB SD kartu, úhel snímání 55°, 24MP foto, FULL HD video v délce 1 minuta, časovač pro nastavení času snímání, laserové ukazovátko pro zaměření prostoru k snímání, USB konektor na počítač na stahování fotek, nebo z SD karty, LCD display vepředu pod krytem, certifikace IP 67 – prachotěsná, vodotěsná (odolná vůči dešti), tepelné pohybové čidlo, přísvit 940nm – infračervené neviditelné přisvícení do 10 – 15 m, napájení přes 8x AA (tužkové baterie), možnost napojit na externí napájení, nebo do sítě. Výborně poslouží k zabezpečení a ochraně majetku, kdy můžete situaci okamžitě řešit a zasáhnout, ale potěší i myslivce a nadšence přírody k zachycení fascinujících snímků zvířat. Fotopast vytváří kvalitní snímky i z focení v noci. Fotopasti Bunaty jsou vytvořeny s láskou pro každého dobrodruha a jsou profesionálními zařízeními speciálně navrženými pro Českou a Slovenskou republiku. Jejich spolehlivost, odolnost a kvalita jsou to, co zaujalo i PČR a Lesy ČR. Síť těchto úžasných zařízení již pokrývá více než 200 měst a obcí v ČR, což svědčí o jejich nezastupitelné hodnotě. Dopřejte si pocit bezpečí zachycujte snímky a videa tam, kde potřebujete. S touto fotopastí Vám již nic neunikne a vaše cesty budou plné úžasných objevů.

Bonusový dárek od nás!

Jakou výhodu Vám přinášíme? Každý zákazník, který si tuto fotopast u nás zakoupí, obdrží zcela zdarma 32 GB SD kartu + kovový box k fotopasti + SIM kartu. SD karta Vám poslouží jako úložiště pro pořízené snímky a video sekvence. Kovový box se postará o to, aby fotopast byla chráněna před poškozením a před zloději. Dobíjecí SIM karta, je bez závazků u operátora, a umožní Vám snadné dobíjení kreditu kdykoli budete potřebovat. Na SIM kartě je přednabitý kredit 200 Kč. K fotopasti s GSM modulem potřebujete SIM kartu, na které je aktivovaný internet. Následně je možné využít funkce zasílání záznamu z fotopasti na telefon nebo email.

Bunaty-Full-HD-s-GSM-veci-zdarma

Mějte situaci vždy pod kontrolou 

Fotopast BUNATY s FULL HD rozlišením a GSM funkcí odesílá zachycené snímky na e-mail nebo mobil, a to do pouhé 1 minuty od detekce pohybu. S touto fotopastí jste schopni okamžitě reagovat na narušitele, například zloděje, a zachytit ho tak přímo při činu. Nebo se můžete nechat strhnout fascinujícími snímky zvířat. Fotopast je vhodná i na použití delší vzdálenosti.

fotopast-GMS-4G


Fotopast šitá na míru 

Fotopast s extra rychlým modulem GSM bude Vaším pomocníkem šitým na míru! Fotopast si můžete pohodlně  nastavovat SMS dálkovým ovládáním ze svého telefonu, od kdy do kdy má být aktivní.  Případně ji vypnout a zapnout. Díky tomuto systému budete nejen šetřit baterii, ale navíc nebudete mít zahlcenou kartu plnou nepotřebných snímků. Fotopast bude fotit pouze tak, jak vy potřebujete. To ale není zdaleka vše! Fotografii si můžete nechat poslat kdykoli na vyžádání prostřednictvím SMS ovládání ze svého mobilního telefonu. SMS dálkové ovládání není podmínkou pro využívání fotopasti, a je zcela na Vás, zda bude funkce aktivována, nebo zcela vypnuta. Při aktivní funkci SMS, musí být fotopast stále připojena do sítě GSM, při této funkci dochází k vyšší spotřebě energie, to ale není žádný problém, jelikož fotopast lze napojit na externí napájení, nebo na síť 220V.
   Fotopast-Bunaty-s-casovacem


Ultra přesné zaměření 

Konkurence nabízí mnoho fotopastí, které mají displej na zadní straně přístroje, nebo je tak malý, že na něm není skoro nic vidět, což je k ničemu. S takovými fotopastmi je problém s instalací i zaměřením. Malý displej prostě neumožní fotopast zaměřit tak, aby dokonale snímala daný prostor.  Fotopast z řady Bunaty full HD je ale výjimkou a postará se o ultra přesné zaměření. Díky jeho vhodně umístěnému displeji budete přesně vidět, co budete snímat. Navíc si za zhoršených světelných podmínek můžete pomoci laserovým ukazovátkem. Na barevném displeji můžete samozřejmě provádět i nastavení pasti, a to v celém rozsahu.

fotopast-display-laser


Fotopast neomezených možností

Pro použití fotopasti je nutné vložit datovou SIM kartu, kterou lze snadno pořídit za nízkou cenu. Nejlevnější způsob přijímání fotografií je nastavení e-mailových notifikací na mobilu. Oznámení o zprávě se zobrazí přímo na displeji mobilu. Náklady se pohybují mezi 50-100 Kč měsíčně za neomezené fotografie, a to vše bez závazků u operátora. Fotopast BUNATY rovněž umožňuje odesílání snímků do cloudu pro  maximální pohodlné prohlížení. Díky SMS dálkovému ovládání bude moci zasílat SMS příkazy, ať už jste kdekoli!

fotopast-s-sms-dalkovym-ovladanim

 

Přizpůsobena extrémním podmínkám

Fotopast BUNATY FULL HD GSMrobustní konstrukci a odolá tak případným nárazům i pádům. Silný vítr, déšť ani mráz tuto fotopast nezastaví, jelikož nese certifikaci IP 67, která zaručuje ochranu před vniknutím prachu a odolnost vůči dešti (není ovšem vhodná pro celkové ponoření). Fotopast tak nemusíte schovávat pod přístřeškem a můžete s ní vyrazit i do drsného terénu. 

fotky-z-fotopasti

 

Jistota české značky

Můžete se spolehnout, že fotopast, kterou si pořídíte od této poctivé české značky, je vysoce profesionálním a kvalitním zařízením, které Vás nezklame. Bunaty zajišťuje český servis i technickou podporu. Fotopasti jsou speciálně lokalizovány pro Českou a Slovenskou republiku. Menu zařízení a dodávaný návod je taktéž kompletně v českém jazyce. Bunaty je nejprodávanější značka fotopastí v ČR a na našem trhu je více než 7 let. 


Video z fotopasti - Rys ostrovid


Náš tip

Využijte nové české cloudové úložiště fotek pro fotopasti s GSM modulem. K dispozici je mobilní aplikace pro          telefony andoid a IOS!

uloziste-fotopasti-cloud-x


Návod k použití ke stažení:
Fotopast BUNATY FULL HD GSM 4G

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti s GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Rozměry balení: 18x18x18 cm
GSM: integrovaný GSM modul pro odesílání foto na email nebo mobilní telefon včetně dálkového ovládání fotopasti !
Rozměry zařízení: 13x8x6 cm
Rozlišení:: 24 MP
Mximální rozlišení foto: 24 MP
Rozlišení videa: FULL HD
Maximální rozlišení video: FULL HD
Rychlost spouště :: 0,5 s
Přísvit: 940nm zcela neviditelný
Dosvit: 10 - 15 metrů reálně
Úhel záběru: 55°
Baterie: 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Záběr PIR: 55° - ideální pro univerzální použití
Reálný dosah PIR (člověk): 15 až 25 metrů dle situace
Displej: 2,4''barevný s možností přehrávání záznamu
Porty: USB a externí napájení
Obsah balení: Fotopast, manuál,USB kabel
Paměťová jednotka: SD karty
Prohlížení foto na LCD: ANO
Přehrávání video na LCD: ANO
Závit pro stativ: ANO
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)