Fotopast BUNATY MINI WiFi DÁREK - 32 GB SD karta a kovový box v hodnotě 1070 Kč

Kód: 0547
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Profesionální fotopast Wifi + Bluetooth, s časovačem a LCD displejem. Úhel snímání 55°, rozlišení foto + video 32 MP. Objevte revoluční fotopast Bunaty, vašeho nezbytného partnera nejen pro zabezpečení a ochranu vašeho majetku, ale i pro parádní fotografie zvířat a přírody. Tato nejnovější fotopast je špičkou technologie, která zachycuje každý okamžik s neuvěřitelnou kvalitou, a to i za šera a v noci. Vaše pořízené snímky se pečlivě ukládají na SD kartu. Přenesete se přímo do dění a stáhněte si přes wifi Vaše snímky do telefonu přímo v terénu. A to není vše! Díky praktickému USB konektoru můžete okamžitě propojit fotopast s vaším počítačem, nebo prostě vložit SD kartu do čtečky paměťových karet a ponořit se do světa úžasných momentů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast BUNATY MINI Wifi

Nastavení pasti a stahování fotek přes Wifi a Bluetooth, foto a video ukládá na 32GB SD kartu, úhel snímání 55°, manuální nastavení ISO, 24MP foto, FULL HD video v délce 1 minuta, časovač pro nastavení času snímání, časosběr, USB konektor na počítač na stahování fotek, nebo z SD karty, LCD display vepředu pro snadné nastavení, certifikace IP 67 - prachotěsná, vodotěsná (odolná vůči dešti), tepelné pohybové čidlo, přísvit 920nm - 2 LED diody pro přísvit do vzdálenosti 10-15m, napájení přes 4x AA (tužkové baterie), možnost napojit na externí napájení, nebo do sítě. Výborně poslouží k zabezpečení a ochraně majetku, pro myslivce, milovníky přírody a k sledování pohybu zvířete. Vytváří kvalitní snímky i z focení v noci. Fotopasti Bunaty jsou vytvořeny s láskou pro každého dobrodruha a jsou profesionálními zařízeními speciálně navrženými pro Českou a Slovenskou republiku. Jejich spolehlivost, odolnost a kvalita jsou to, co zaujalo i PČR a Lesy ČR. Síť těchto úžasných zařízení již pokrývá více než 200 měst a obcí v ČR, což svědčí o jejich nezastupitelné hodnotě. Dopřejte si pocit bezpečízachycujte snímky a videa tam, kde potřebujete. S touto fotopastí Vám již nic neunikne a vaše cesty budou plné úžasných objevů.

Bonusový dárek od nás!

Jakou výhodu Vám přinášíme? Každý zákazník, který si tuto fotopast u nás zakoupí, obdrží zcela zdarma 32 GB SD kartu + kovový box k fotopasti. SD karta Vám poslouží jako úložiště pro pořízené snímky a video sekvence. Kovový box se postará o to, aby fotopast byla chráněna před poškozením a před zloději. 

Žádná oblast pro ni není nedosažitelná

S fotopastí Bunaty Mini Wifi, Vás nic nezastaví. Fotopast můžete nainstalovat i na špatně dostupných místech a prozkoumat tak i velmi obtížně dostupné oblasti. Fotopast po instalaci totiž nemusíte sundávat pokaždé, když si budete chtít Vaše pořízené snímky nebo videa prohlédnout, a to díky wifi, přes kterou si můžete fotky jednoduše stahovat. Fotopast lze přes wifi také kompletně nastavovat.

fotopast-s-wifi-a-bluetooth


Ultra přesné zaměření 

Velký LCD displej na přední straně fotopasti se postará o ultra přesné zaměření sledované oblasti. Konkurence nabízí mnoho fotopastí, které mají displej uvnitř, což je k ničemu. Je potřeba, aby byl displej umístěn v předu, a bylo vidět, co přesně chcete fotit, nebo natáčet. Pouze tak máte možnost fotopast zaměřit. Jedná se o jednu z nejprodávanějších fotopastí, oblíbenou pro svoji prakticky malou velikost, cenovou dostupnost a velmi jednoduché nastavení v českém jazyce. Fotopast disponuje pohybovým čidlem s tepelným senzorem, díky němu zaznamená tepelný pohyb zvěře, nebo člověka a eliminuje tak nežádoucí pohyb, který by vyvolal prázdné fotografie. Fotopast je díky tomu vhodná na zloděje i na zvěř.

fotopast-na-zlodeje


Nejmodernější technologie v nejmenším provedení

Fotopast Bunaty mini Wifi je nejmenší fotopastí trhu, která disponuje wifi a bluetooth připojením. I přes její malou velikost, je vybavena nejmodernější technologií, která z ní dělá špičku ve své kategorii. Disponuje totiž inteligentními funkcemi jako je časovač, časosběr, manuální nastavení ISO (citlivost na světlo), dovoluje nám používat kratší časy (tedy mít i ostré fotky) ve špatných světelných podmínkách, s možností nastavení obnovovací frekcence u videa. Je vybavena dvěma LED diodami nejnovější generace, které mají velký výkon a dosvit i za naprosté tmy. Pomocí 6 tlačítek a jednoduchému nastavení v českém menu si fotopast můžete nastavit například pouze na noční snímání. Fotopast je velmi jednoduchá na obsluhu, a pro její nastavení nejsou nutné žádné znalosti nebo zkušenosti. Do fotopasti vložíte SD kartu a 4 standardní tužkové baterie. Nastavíte datum, čas a zvolíte možnost focení nebo videa, toť vše! 

fotopast-mini-casovac-casosber


Dokonale maskovaná past

Fotopast je díky své malé velikosti a nenápadnému vzhledu v přírodní barvě dokonale maskovanou pastí, které nic neunikne. Tento maskovaný pomocník je přizpůsoben práci v terénu, je vysoce odolný vůči dešti i povětrnostním podmínkám. Ve dne s fotopastí pořídíte barevné snímky, v noci fotí černobíle a je možno nahrávat krátké video sekvence o délce až 1 minuty. 

fotopast-na-zver-i-na-zlodeje


Jistota české značky

Můžete se spolehnout, že fotopast, kterou si pořídíte od této poctivé české značky, je vysoce profesionálním a kvalitním zařízením, které Vás nezklame. Bunaty zajišťuje český servis i technickou podporu. Fotopasti jsou speciálně lokalizovány pro Českou a Slovenskou republiku. Menu zařízení a dodávaný návod je taktéž kompletně v českém jazyce. Bunaty je nejprodávanější značka fotopastí v ČR a na našem trhu je více než 7 let. 


Návod k použití ke stažení:
Fotopast BUNATY MINI WIFI

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti bez GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Rozměry balení: 19x14x12 cm
Rozměry zařízení: 10x8x4 cm
Rozlišení: 32 MP
Maximální rozlišení foto: 32 MP
Rozlišení videa: FULL HD
Maximální rozlišení video: FULL HD
Rychlost spouště: 0,5 s
Přísvit: 920 nm
Dosvit: 10 - 15 metrů reálně
Úhel záběru: 55°
Baterie: 4x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Reálný dosah PIR (člověk): až 15 m
Displej: 2" barevný
Porty: USB
Prohlížení foto na LCD: ANO
Závit pro stativ: ANO
Záznam foto + video: ANO
WIFI + BlueTooth: ANO
Obsah balení: Fotopast, manuál,USB kabel
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)