Drtič na ovoce CLEO MF-15L DÁREK - válce s noži k drtiči v hodnotě 699 Kč

Kód: 0384
2 999 Kč 2 478,51 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Drtič na ovoce vhodný k drcení hroznů, jablek, hrušek a dalšího ovoce, kapacita 15 l, hodinový výkon až 200 kg/hod. Pokud hledáte universální drtič ovoce pro výrobu šťáv nebo moštu z vlastí zahrady, pak si nemůžete vybrat lépe. Šrotovník na ovoce umožňuje jednoduchou přípravu ovoce k lisování a moštování. Drtič na ovoce dokážete hravě smontovat a dokonce si můžete podle svých potřeb snadno měnit dva druhy drticích válců. Drtič ovoce je totiž dodáván s válci vhodnými pro drcení hroznů a jiných bobulovin, ale jako dárek navíc obdržíte také válce s noži, které jsou ideální pro drcení jablek, hrušek a dalších jádrovin a peckovin. Ruční mlýnek na ovoce je vyroben z kvalitních materiálů a umožňuje používání po mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drtič na ovoce CLEO MF-15L

Drtič ovoce pro výrobu domácí šťávy či moštu, umožňuje jednoduchou přípravu hroznů, jablek, hrušek a dalšího ovoce k lisování a moštování. Drtič na ovoce je vybaven objemnou násypkou s kapacitou 15 l a s jeho pomocí tedy dokážete zpracovat až 200kg ovoce/hod. Drtič ovoce je dodáván s válci vhodnými pro drcení hroznů a jiných bobulovin a jako dárek navíc obdržíte také válce s noži, které Vám bez velké námahy umožní zpracovat také jablka, hrušky a dalšího ovoce. Rozměry drtiče: 85x55x34 cm.

K čemu se drtič ovoce využívá

Drtič ovoce umožňuje snadno a efektivně připravit ovoce k lisování, moštování nebo odšťavňování. Pomocí ručního drtiče jednoduše připravíte ovoce na ideální velikost a konzistenci pro jeho další zpracování. Rozdrcené ovoce zůstává šťavnaté, a proto ho také můžete využít jako krmení pro zvířata. 

Na jaké druhy ovoce je drtič vhodný

Drtič ovoce obdržíte s namontovanými válci, které jsou vhodné k drcení hroznů. Jako dárek dostanete navíc příslušenství - drticí válce s noži, které umožňují drcení jablek, hrušek, meruněk, broskví, nektarinek, švestek, blum, apod. Větší ovoce je vhodné před drcením nejprve rozpůlit, menší ovoce můžete drtit vcelku. Peckoviny jako jsou meruňky, švestky, broskve, atd. doporučujeme před drcením nejprve vypeckovat.

Drtič na ovoce drtici valce

Jak drtič na ovoce funguje

Ovládání drtiče na ovoce je zcela intuitivní. Pod šrotovník na ovoce stačí umístit dostatečně velikou nádobu o objemu alespoň 50 l. Do násypky poté naplníte požadované ovoce, které válce uvnitř násypky rozdrtí pomocí ručního otáčení rukojeti na požadovanou konzistenci. Výhodou ručního drtiče na ovoce je, že ho můžete snadno převést a používat naprosto kdekoliv bez nutnosti přístupu k elektrické energii. 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFDrtič na ovoce CLEO MF-15L

Doplňkové parametry

Kategorie: Drtiče na ovoce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
Rozměry balení: 100x50x50 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)