Odchovna drůbeže CLEO MICROFARM

Kód: 0038
789 Kč 652,07 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Odchovna drůbeže až pro 50 kuřat nebo 80 křepelek, pevná konstrukce, s žárovkou a ventilátorem, velikost 43x43 cm. Jedná se o velice oblíbenou odchovnu na kuřata, křepelky a bažanty za příznivou cenu. Tato praktická odchovna zajišťuje ty nejlepší podmínky k růstu drůbeže v prvním období života. Kuřátka díky ní budou mít dostatek tepla i světla v období, kdy ještě nejsou schopna vlastní termoregulace. Umělou kvočnu pouze umístíte na připravené místo. Odchovna drůbeže je vyrobena z kvalitních plastů a údržba je opravdu snadná a rychlá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odchovna drůbeže CLEO MICROFARM

Unikátní odchovna drůbeže vhodná pro růst až 50 ks kuřat nebo 80 ks křepelek, o rozměrech 43x43cm. Jedná se o tzv. umělou kvočnu bez termostatu, s ventilátorem a s žárovkou. Tato odchovna zajistí kuřátkům dostatek tepla i světla v období, kdy ještě nejsou schopna vlastní termoregulace.

 

Kapacita odchovny dle jednotlivých druhů drůbeže

Kapacita CLEO MICROFARM


Výhřevný systém se zdrojem světla

Odchovna Microfarm je ideální zařízení sloužící ke zlepšení podmínek růstu vodní a hrabavé drůbeže v prvním období života. Umělá kvočna je vybavena odporovým topným tělesem, který generuje potřebné teplo pro růst drůbeže a žárovku, která přitahuje drůbež, aby se zdržovala ve vytápěném prostoru.

Odchovna cleo microfarm


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFOdchovna drůbeže CLEO MICROFARM

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé kvočny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Napájecí napětí: 230 V, 50HZ
Maximální dodávaný výkon: 120 W
Rozměry: 43 x 43 x 18 cm
Kapacita: až 80 křepelek nebo 50 kuřat
Regulace teploty: Ne
Úroveň hluku: <30 db
Rozměry balení: 46x46x14 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)