Otočný rošt na křepelčí vejce pro líhně CLEO KŘEPELKA

Kód: 0037
285 Kč 235,54 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Otočný rošt s kličkou k umístění do líhně Cleo5, kapacita 74ks křepelčích vajec nosného typu nebo menších vajec masného typu. Pokud jste se rozhodli k líhnutí křepelčích vajec a nechcete ztrácet čas ručním otáčení těchto drobných vajec, máme pro Vás perfektní tip. Tento otočný rošť můžete jednoduše umístit do všech typů líhně Cleo5 a usnadní Vám spoustu práce. Otočný rošt na křepelčí vejce Vám umožní otáčet všemi vejci najednou jednoduchým pohybem pomocí kličky. V případě umístění tohoto otočného roštu do líhně automatické, Vám rošt umožní automatické otáčení křepelčích vajec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otočný rošt - CLEO na křepelčí vejce

K umístění do líhně Cleo5, balení obsahuje otočný rošt s kličkou, kapacita 74ks křepelčích vajec nosného typu nebo menších vajec masného typu. 

Umístění otočného roštu do líhně

Otočný rošt na křepelčí vejce můžete umístit do všech typů líhně značky Cleo5. Umístění otočného roštu do líhně s poloautomatickým otáčením Vám umožní otáčet všemi vajíčky najednou jednoduchým pohybem pomocí kličky. V případě umístění tohoto otočného roštu do líhně automatické, Vám rošt umožní automatické otáčení křepelčích vajec.

 

CLEO5 otocny rost

 

Umístění vajec do otočného roštu

Do otočného roštu umístíte v jednu chvíli až 74 ks křepelčích vajec. Otočný rošt s otvory o průměru 24 mm je ideální pro velikost křepelčích vajec nosného typu nebo menších vajec masného typu. Křepelčí vajíčka se do otočného roštu vkládají vždy úzkým koncem směrem dolů.    

Cleo5 otocny rost na krepelci vejce

 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFOtočný rošt CLEO na křepelčí vejce

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně CLEO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.21 kg
Kapacita: 74 křepelčích vajec
Rozměry balení: 43x43x7 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)