Závěsný odpuzovač kun do auta DR.STÄHLER MARDER KUGELN

Kód: 0171
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Pachový odpuzovač kun, ve formě závěsných odpuzovacích koulí k ochraně motorového prostoru, snadná aplikace, okamžitý účinek. Vyřešte Váš problém s kunou v motoru s tímto závěsným odpuzovačem kun. V balení obdržíte: 1x držák k zavěšení a 2x odpuzovací koule s odpuzující látkou. Jedna závěsná koule účinkuje po dobu na cca 5-6 týdnů. Účinná látka Geraniol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný odpuzovač kun do auta MARDER KUGELN

Pachový odpuzovač kun ve formě závěsných odpuzovacích koulí k ochraně motorového prostoru před kunami. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. V balení 1x držák k zavěšení a 2x odpuzovací koule s odpuzující látkou v 1ks na cca 5-6 týdnů, účinná látka Geraniol.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_uvod


Cílový organismus

K odpuzování kun - například Kuna skalní (Martes foina),  Kuna lesní (Martes martes) a další.


Oblast použití

Pachové odpuzovací koule jsou primárně určeny k odpuzení kun z motorového prostoru vozidla, kde způsobují velké škody na vykousané izolaci, překousané elektroinstalaci nebo na hadicích brzdového systému. 


Příprava

Při manipulaci s pachovou odpuzovací koulí používejte gumové nebo mikrotenové rukavice, abyste se vyhnuli přímému kontaktu odpuzující látky napuštěné v kouli s kůží. V případě, kdy by došlo ke kontaktu látky s kůží, je třeba řádně omýt místo dotyku vodou a mýdlem a následně opláchnout čistou vodou.

1. Nasaďte si ochranné rukavice viz doporučení výše. Dále pokračujte otevřením balení například za pomocí nůžek viz obrázek č.1 a výjmutím 1ks pachové odpuzovací koule ven z ochranné obalu.

2. Z balení vyjměte také držák pro zavěšení odpuzovací koule a do prostřed tohoto držáku následně kouli pevně umístěte a ujistěte se, že z něj nemůže vypadnout.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_priprava

Aplikace

Pozor, kuny si značkují své teritorium močí, proto před instalací držáku vždy důkladně očistěte/umyjte motorový prostor. Držák s pachovou odpuzovací koulí se nesmí instalovat přímo na nebo vedle horké části motorového prostoru - může hrozit splanutí!

3. Nyní zavěste držák na vhodné a suché místo v motorovém prostoru, viz obrázek výše. Dávejte pozor na horizontální a pevné zavěšení držáku, aby se při jízdě neuvolnil a nespadnul.

4. Odpuzovací účinek pachové koule je okamžitý, jelikož je vyrobena z celulózy a je nasáklá odpuzující látkou, která je pro kuny velmi nepříjemná, a proto by se motorovému prostoru měla začít vyhýbat ihned po instalaci.


Účinnost

Účinek 1ks odpuzovací pachové koule je přibližně 5-6 týdnů, poté je třeba vyměnit za nový kus. Součástí balení jsou vždy 2ks odpuzovače => možná ochranná až po dobu 3 měsíců. Závěsný odpuzovač kun je možné používat celoročně bez ohledu na venkovní teplotu.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_obsah


Návod k obsluze ke stažení:

A1 logo PDFZávěsný odpuzovač kun do auta DR.STÄHLER MARDER KUGELN

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Rozměry balení: 10x5x17 cm
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)