Nástěnné gumové stájové drbadlo KERBL 40x30 cm

Kód: 0893
612 Kč 505,79 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Praktické nástěnné drbadlo, z přírodního kaučuku, šetrné ke kůži, vhodné pro telata, rozměry 40x30cm. Pokud chcete dopřát zvířatům bezpečné drbání a ochránit svůj majetek před odíráním, tak jste tady správně. Drbadlo z přírodního kaučuku má měkké a pružné výstupky, které pomůžou zvířatům ulevit od svědění, zbaví srst nečistot a zabrání poranění kůže z otírání o nevhodné předměty. Toto drbadlo je proto vhodné pro mladá zvířata, hlavně telata, nebo pro zvířata s citlivou kůží jako jsou koně. Drbadlo tak můžete umístit přímo k telatům do výběhu na zeď, kolem sloupů, nebo také rohy stěn. Díky předpřipraveným otvorům v drbadle bude montáž snadná a rychlá, můžete použít pásky k uchycení na konstrukce, nebo ji připevnit napevno ke zdi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné gumové stájové drbadlo KERBL 40x30 cm

Gumové drbadlo na stěnu, vhodné pro telata a mladý skot, na stěnu, kolem sloupů nebo rohů, z pružného přírodního kaučuku, šetrná péče o srst a kůži, upevňovací otvory, rozměry 40x30 cm. 

gumove-nastenne-drbadlo-kerbl-30x40-cm-text-1 

Pro jaká zvířata je drbadlo vhodné? 

Gumové drbadlo s měkkými a pružnými výstupky je vhodné pro zvířata s citlivou kůží, jako jsou telata a mladá zvířata, nebo také koně. 

gumove-nastenne-drbadlo-kerbl-30x40-cm-text-2 

Snadná a rychlá montáž

Drbadlo pro skot jednoduše a rychle připevníte pomocí pásek k různým konstrukcím bez použití nářadí. Drbadlo obsahuje 9 předpřipravených otvorů pro snadné uchycení. Díky otvorům drbadlo připevníte i na stěnu výběhu, postačí Vám pár vrutů do dřeva (nejsou součástí balení), nebo pár šroubků a podložek k uchycení na zeď (nejsou součástí balení). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drbadla pro skot
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)