Kachník DUCKY S

Kód: 0355
3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
SKLADEM (6 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Domek pro kachny, otevírací střecha pro snadné čištění, HPL laminát, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozměry: 60x46x44 cm. Jedná se o velice komfortní kachník, který je ideální pro všechny zahrady, parky i přírodní rezervace. Kachny budou v tomto domku v naprostém bezpečí před všemi povětrnostními vlivy. Kachník navíc nabídne díky velice dobré přirozené izolaci materiálu příjemné prostředí v horkém i chladném počasí. Čištění kachníku zvládnete během pár minut díky praktické otevíratelné střeše. Domek pro kachny vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu Vám bude sloužit mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kachník DUCKY S

Domek pro kachny o rozměrech 60x46x44 cm. Jedná se o velice pohodlný kachník, který má otevírací střechu pro snadné čištění. Kachník vyrobený z vysoce odolného HPL laminátu poskytuje vynikající tepelné i hygienické vlastnosti.

Rozměry kachníku

Vnější rozměry celého kachníku jsou 60x46x44 cm. Vnitřní prostory kachníku jsou 48x32 cm, a proto je kachník ideální pro dva indické běžce.

DUCKY_S_ROZMERY

Údržba a čištění kachníku

Kachník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění domku pro kachny však zvládnete během chviličky díky otevírací střeše. Kachník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kachníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento domek pro kachny velice odolný proti napadení různými parazity.

 Kachník čištění a údržba


Vlastnosti materiálu kachníku

Kachník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený domek pro kachny tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kachník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento domek pro kachny má hmotnost cca 10 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve větru. Kachník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému. Domek má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který vydrží po mnoho let.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kachník DUCKY S - montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Kachníky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg
Rozměry balení: 60x50x8 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)