Minerálně vitaminové krmivo FIDMIX PRO KRŮTY 1kg

Kód: 0311
79 Kč 70,54 Kč bez DPH
SKLADEM (10 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Minerálně-vitamínové krmivo pro úspěšný odchov a výkrm krůt, podporuje jejich zdravý vývoj a celkový dobrý zdravotní stav, 1 kg. Jestliže hledáte doplněk stravy, díky kterým se budou Vaše mladé krůty krásně vyvíjet a přibývat na váze, máte před sebou jasnou volbu. Minerální krmivo obsahuje životně důležité vitamíny a minerály, které jsou alfou a omegou zdravého vývoje. Krůtám se díky němu dostává všech živin, které jsou nezbytné pro jejich optimální růst, vývoj kostry i tvorbu imunitního systému. Vitamíny se přidávají do běžné krmné dávky krůt, která většinou neposkytuje plnohodnotnou výživu, a tím zlepšují využití přijatého krmiva. Minerální krmivo je vyráběno z kvalitních surovin v České republice a neobsahuje žádné geneticky modifikované suroviny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerálně vitaminové krmivo FIDMIX PRO KRŮTY 1 kg krabička

Vitamíny a minerály umožňující úspěšný odchov a výkrm krůt 1 kg. Přidává se do běžné krmné dávky drůbeže, a tím zlepšuje využití krmiva. Krůty díky němu rychleji přibývají na váze a dostává se jim všech živin, které jsou nezbytné pro jejich dobrý zdravotní stav. Minerální krmivo je vyráběno z kvalitních surovin v České republice a neobsahuje žádné geneticky modifikované suroviny.  

Doporučené dávkování:

Minerálně vitaminové krmivo se používá denně, rovnoměrně rozmíchané do běžné krmné dávky drůbeže. Na začátku odchovu nebo výkrmu používejte nižší dávku a postupně zvyšujte podle věku krůt až na horní doporučenou dávku krmiva FIDMIX viz tabulka níže. Jedna plná polévková lžíce obsahuje cca 30 g.

 Krůty do 8 týdnů věku  30-60g na 10 ks/den  1-2 polévkové lžíce
 Krůty nad 8 týdnů věku  60-90g na 10 ks/den  2-3 polévkové lžíce


Obsažené vitaminy a minerály:

Vápník, Fosfor, Sodík, Lysin, Methionin, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, D-Pantothenan vápenatý, Kyselina listová, Cholin, L-lysin, DL-methionin, Železo, Mangan, Zinek, Měď, Jód, Selen

Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, v původních uzavřených obalech! Datum výroby a minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, minerály, krmné doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)