Kurník pro slepice GAUN 10270 BERLIN MAXI

Kód: 0562
9 499 Kč 7 850,41 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Kurník pro slepice, pro 10-12 nosnice, 4 vnější snášková hnízda, odnímatelné dno pro snadné čištění, rozměry: 1910x1100x885 mm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný kurník pro 10 slepic, pak máme přesně to, co hledáte. Kurník s hřady a 4 vnějšími snáškovými hnízdy, které poskytnu zázemí a Vám možnost snadného sběru vajec. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes přední padací dvířka. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí přední vyklápěcí okénko. Zvýšené nožičky zároveň zajistí kvalitní odvětrání podlahy. Při čištění kurníku jistě oceníte odnímatelné dno. Kurník vyrobený z borovicového dřeva zajišťuje vysokou stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice GAUN BERLIN MAXI

Dřevěný kurník pro 10-12 ks nosnicz borovicového dřeva, vodotěsná střecha, zadní velká otevíratelná dvířka, odnímatelné dno pro snadné čištění, 4 vodotěsná snášková hnízda, 2 hnízda po obou stranách, uzavíratelná vstupní rampa, větrací okno, bidýlka, rozměry 1910x1100x885 mm.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 1910 x 1100 x 885 mm, a tak poskytuje pohodlí pro 10 - 12 klasických nosnic. Rozměry kukaní jsou 332 x 690 x 373 mm.

berlin maxi rozmery duoVybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven speciálními hřadami pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také čtyři vnější kukaně, vytvořené s ohledem na dostatek místa a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, neboť stačí otevřít střechu snáškových hnízd a pohodlně vajíčka vybrat. Střecha je navíc vodotěsná, čímž je zajištěno, že voda nepronikne dovnitř kurníku ani do snáškových hnízd. 

Údržba a čištění kurníku

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky skrz otevřené boční dvířka. Také čištění snáškového hnízda nebude problém, díky výklopné stříšce.

Přístup do kurníku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned dvěma dvířky. Jedny dvířka jsou umístěna z přední strany kurníku, druhá větší ze zadní strany a obě jsou opatřena zámečky, aby je nemohl žádný predátor otevřít. Větší dvířka slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a dobrou dostupnost do kurníku při čištění. Druhá menší výklopná dvířka umožní slepicím snadný přístup do kurníku a ven na zahradu nebo do výběhu. 

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený z borovicového dřeva má hmotnost cca 40 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Pro efektivní odvětrávání podlahy je umístěn na čtyřech zvýšených nožkách. I přes absenci zateplení zůstávají nosnice pod střechou kurníku i v snáškových hnízdech chráněny asfaltovou krytinou, což představuje opatření proti slunečnímu záření. Nicméně doporučujeme umístit kurník pod nějaký druh přístřešku, aby byl uchráněn před nepříznivými vlivy počasí, včetně deště, sněhu a slunečního záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední vyklápěcí okénko

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice BERLIN MAXI - 10270

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 43 kg
Rozměry balení: 117x107x28 cm
Kapacita: 10 - 12 nosnic
Materiál: borovicové dřevo
Počet snáškových hnízd: 4
Rozměry: 1910 x 1100 x 885 mm
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)