Kurník pro slepice GAUN 10215 BERLIN

Kód: 0558
6 699 Kč 5 536,36 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Kurník pro slepice, pro 4-6 nosnic, 2 vnější snášková hnízda, odnímatelné dno pro snadné čištění, rozměry: 1115 x 900 x 900 mm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný kurník pro 5 slepic, pak máme přesně to, co hledáte. Kurník s hřady a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy, které poskytnu zázemí a Vám možnost snadného sběru vajec. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes přední padací dvířka nebo boční otevírací dvířka. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí přední vyklápěcí okénko. Zvýšené nožičky zároveň zajistí kvalitní odvětrání podlahy. Při čištění kurníku jistě oceníte odnímatelné dno. Kurník vyrobený z borovicového dřeva zajišťuje vysokou stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice GAUN BERLIN 

Dřevěný kurník pro 4-6 ks nosnic, z borovicového dřeva, vodotěsná střecha, boční prostorné dvířka, odnímatelné dno pro snadné čištění, 2 vodotěsná snášková hnízda, uzavíratelná vstupní rampa, větrací okno, bidýlka, rozměry 1115x900x900 mm.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.

berlin duo


Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 1115 x 900 x 900 mm, a tak poskytuje pohodlí pro 4 - 6 klasických nosnic. 

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven hřadami pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Zároveň nehrozí, že by do kurníku zateklo, protože má vodotěsnou střechu. 

Kurnik-pro-slepice-Berlin

Údržba a čištění kurníku

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky skrz otevřené boční dvířka. Také čištění snáškového hnízda nebude problém, díky výklopné stříšce.

Přístup do kurníku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned dvěma dvířky. Jedny dvířka jsou umístěna z přední strany kurníku, druhá větší z boční strany a obě jsou opatřena zámečky, aby je nemohl žádný predátor otevřít. Větší dvířka slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a dobrou dostupnost do kurníku při čištění. Druhá menší výklopná dvířka umožní slepicím snadný přístup do kurníku a ven na zahradu nebo do výběhu. 

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený z borovicového dřeva má hmotnost cca 40 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Pro zajištění odvětrávání podlahy, je kurník umístěn na čtyřech vyvýšených nožičkách. Kurník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta asfaltovou krytinou. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední vyklápěcí okénko

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice BERLIN - 10215

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 43 kg
Rozměry balení: 107x90x20 cm
Kapacita: 4 - 6 nosnic
Materiál: borovicové dřevo
Počet snáškových hnízd: 2
Rozměry: 1115 x 900 x 900 mm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)