Odchovna drůbeže GAUN 10710 kruhová s infralampou

Kód: 0442
4 499 Kč 3 718,18 Kč bez DPH
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Odchovna drůbeže, až 30 kuřat, kruhová, hliníková lampa s infračervenou žárovkou, 2 l napáječka, 2 kg krmítko, rozměry Ø 71 x 79 cm. Jedná se o kompletní odchovnu kuřat, křepelek, hus, kachen či bažantů. Kuřátka se v ní budou krásně vyvíjet, jelikož tato kruhová odchovna s vnitřními rozměry Ø 69 x 26 cm, poskytuje naprosto vše, co drůbež ke svému zdravému vývoji potřebuje. Odchovna je vybavena hliníkovou lampou s infračervenou žárovkou, která prosvítí a příjemně vyhřeje celý vnitřní prostor kvočny. Nechybí v ní ani  krmítko s kapacitou na 2 kg krmiva a napáječka o objemu 2 litry. Umělá kvočna je vyrobena z vysoce kvalitního pozinkovaného kovu, a proto Vám pomůže odchovávat mláďata po mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odchovna drůbeže GAUN kruhová s infralampou

Odchovna drůbeže vhodná k chovu pro 25 až 30 ks kuřat o rozměrech Ø 71 x 79 cm. Jedná se o kruhovou kompletní odchovnu, která je vybavena hliníkovou lampou s infračervenou žárovkou, 2 litrovou napáječkou a 2 kg krmítkem.


Kapacita odchovny dle jednotlivých druhů drůbeže

Odchovna GAUN kruhová kapacita


Rozměry odchovny 

Rozměry celé odchovny i s nožičkama a lampou jsou Ø 71 průměr x  79 cm výška.
Vnitřní rozměry samotné odchovny jsou Ø 69 průměr x  26 cm výška.


Výhřevný systém se zdrojem světla

Světlo a teplo v odchovně zajistí hliníková lampa s infračervenou žárovou (žárovka je součástí balení). Infra lampa je vybavena ochranným krytem o průměru Ø 21 cm. 


Systém krmení a napájení

Součástí balení je krmítko s kapacitou na 2 kg krmiva a napáječka o objemu 2 litry. Krmítko a napáječka jsou vyrobeny z kvalitního plastu, velice snadné na údržbuDostatečně prostornými výsuvnými dvířky snadno vložíte a samozřejmě též vyjmete nejen samotnou drůbež, ale také krmení a vodu.


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFOdchovna drůbeže GAUN kruhová s infralampou
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kovové odchovny drůbeže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Rozměry balení: 70x70x27,5 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)