Kurník pro slepice GAUN 10315 MARSEILLE

Kód: 0559
6 799 Kč 5 619,01 Kč bez DPH
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Kurník pro slepice, pro 4 nosnice, 2 vnější snášková hnízda, výsuvný trusník pro snadné čištění, rozměry: 1190 x 770 x 980 mm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný kurník pro 4 slepice, pak máme přesně to, co hledáte. Kurník s hřady a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy, které poskytnou zázemí a Vám možnost snadného sběru vajec. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes přední nebo zadní padací dvířka. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí přední vyklápěcí okénko. Zvýšené nožičky zároveň zajistí kvalitní odvětrání podlahy. Při čištění kurníku jistě oceníte vysouvatelný trusník. Kurník vyrobený z jedlového dřeva zajišťuje vysokou stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice GAUN MARSEILLE

Dřevěný kurník pro 4 ks nosnicz jedlového dřeva, vodotěsná střecha, zadní a přední vyklápěcí dvířka, výsuvný trusník pro snadné čištění, 2 vodotěsná snášková hnízda, uzavíratelná vstupní rampa, větrací okno, bidýlko, rozměry 1190x770x980 mm.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 1190 x 770 x 980 mm, a tak poskytuje pohodlí pro 4 klasické nosnice. 

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven hřadami pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Zároveň nehrozí, že by do kurníku zateklo, protože má vodotěsnou střechu. 

Údržba a čištění kurníku

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky skrz vysouvatelný trusník. Také čištění snáškového hnízda nebude problém, díky výklopné stříšce.

Přístup do kurníku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned dvěma dvířky. Jedny dvířka jsou umístěna z přední strany kurníku, druhá ze zadní strany a obě jsou opatřena zámečky, aby je nemohl žádný predátor otevřít. Výklopná dvířka umožní slepicím snadný přístup do kurníku a ven na zahradu nebo do výběhu. 

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený z jedlového dřeva má hmotnost cca 30 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Pro zajištění odvětrávání podlahy, je kurník umístěn na čtyřech vyvýšených nožičkách. Kurník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta asfaltovou krytinou. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední okénko

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice MARSEILLE - 10315

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 33 kg
Rozměry balení: 114x96x13 cm
Kapacita: 4 nosnice
Materiál: jedlové dřevo
Počet snáškových hnízd: 2
Rozměry: 1190 x 770 x 980 mm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)