Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK-Bat 30x45 D

Kód: 0540
4 799 Kč 3 966,12 Kč bez DPH
SKLADEM (19 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Automatické otevírání a zavírání kurníku s dvířky 30x45 cm, časovač, světelný senzor, do -30°C, napájení na baterie/6V adaptér. Jedná se praktickou sadu automatického otevírání kurníku pro každého chovatele. Automatická dvířka disponují několika užitečnými funkcemi jako je světelný senzor, programovatelný časovač nebo nouzové otevírání dvířek. Nastavení programů je přitom velmi snadné pomocí přehledného displeje v českém jazyce. Automatické otevírání kurníku je napájeno 4xAA bateriemi nebo přes 6V adaptér přímo ze sítě (baterie i adaptér součástí balení). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK-Bat 30x45 D

Automatické otevírání a zavírání kurníku s dvířky s rozměry 30x45 cm. Jedná se o kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek se světelným senzorem, časovačem a funkcí nouzového otevírání dvířek. Integrovaný LCD displej zajišťuje snadné nastavení a změnu časování v případě potřeby. Vhodný až do teploty -30°C.

JOSTECHNIK 23x34 D 3

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavře. Díky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte v noci bát, že Vaše slepice napadne liška nebo jiný predátor, pokud zapomenete dvířka kurníku zavřít. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

JOSTechnik HK-Bat nabízí několik praktických funkcí:

  • Programovatelný časovač - sami si přesně nastavíte v kolik hodin se mají dvířka kurníku otevřít a v kolik zavřít. 
  • Světelný senzor - dvířka kurníku se budou otevírat a zavírat v závislosti na denním světle. V nastavení si můžete nastavit citlivost světelného senzoru a také tuto funkci můžete kombinovat s časovačem. Pokud plánujete automatické otevírání kurníku umístit dovnitř kurníku nebo na velice tmavé místo, je možné k jednotce připojit externí světelní senzor, který vyvedete na vhodnější místo.
  • Funkce ručního ovládání - dvířka můžete kdykoliv otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka
  • Funkce nouzového otevření dvířek - dvířka jsou vybavena speciální ochrannou funkcí, která reaguje na situaci, pokud se během uzavírání dvířek pod nimi nachází jakékoliv zvíře. Jakmile dvířkům brání cokoliv v cestě, motor se automaticky zastaví a dvířka se ihned opět otevřou. Uzavírání se takto několikrát automaticky opakuje, dokud dvířkům v cestě nic nebrání. Tento unikátní systém zajišťuje absolutní bezpečí a není možné, aby drůbež dvířka jakkoliv zranila.

 

Rozměry dvířek

Rozměry celého systému zavírání včetně pojezdů jsou 33x68 cm. Rozměr samostatných dvířek je 30x45cm. Rozměrově jsou tato dvířka ideální pro slepice a kachny. 

automaticke-otevirani-a-zavirani-jostechnik-text0540Technické provedení

JOSTechnik HK-Bat 30x45 D je praktická sada automatického otevírání kurníku a odolných dvířek. Toto zařízení má  výkonný motor, který dokáže zvednout dvířka o hmotnosti až 2 kg. Přístroj je vybaven odolným pouzdrem, a tak zajišťuje ochranu při povětrnostním podmínkách. Všechny potřebné informace o nastavení jsou přehledně znázorněny na LCD displeji. LCD displej přejde po určité době nečinnosti do "režimu spánku", aby se zvýšila životnost displeje. Zařízení znovu "probudíte" stisknutím jakékoliv tlačítka.

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií nebo přímo ze sítě přes 6V adaptér. Baterie i adaptér jsou součástí balení. Životnost těchto baterií je až 1 rok. Přímo na displeji se zobrazuje ukazatel, díky kterému si snadno ověříte stav nabití baterií. Po výměně je životnost určena dle kvality baterie. Nepoužívejte 9V baterie, mohou přístroj poškodit! 

Napajeni JOSTechnik

Instalace

Automatické otevírání kurníku je připraveno tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednodušší. Automatické otevírání kurníku jednoduše připevníte na vnější stranu vašeho kurníku pomocí dodaného příslušenství, připojíte kabel ke dvířkůmnastavíte časovač nebo světelný senzor a můžete si dát nohy nahoruPřesný návod k  instalaci a nastavení naleznete níže.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK-Bat 30x45 D

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatická dvířka do kurníku JOSTechnik
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Rozměry balení: 28x59x8 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)