Stříkačka na bílení KERBL, nerez, max 35 l

Kód: 0889
17 217 Kč 14 228,93 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Tlakový rozprašovač na bílení, dezinfekci a aplikaci ochranných prostředků, pesticidů a biocidů, nerezový, objem max 35 litrů. Jedná se o všestranného pomocníka s velmi jednoduchou obsluhou pro maximální bezpečnost při práci. Jednoduše naplníte požadovaným množstvím (max 35 litrů) roztoku, který budete chtít použít a aplikujete na plochy. Při plnění jednoduše nalijete tekutinu do nálevky, kde se nachází síto pro zachycení případných nečistot, aby se neucpaly trysky. Můžete připojit na běžný kompresor a i po odpojení je možné stříkačku dále používat. Zvolíte si, jak silnou mlhu budete aplikovat, třeba nízkou mlhu, která nekontaminuje celý prostor stáje a jiných ošetřených objektů. Nemusíte se bát, že by se nádoba tlakem časem poškodila, protože postřikovač je vyroben z velice odolné nerezové ocele a bude Vám sloužit dlouhá léta. Součástí balení jsou všestranné trysky, které slouží na aplikaci různých typů roztoků a kapalin a tím se stává stříkačka univerzálním rozprašovačem například na bílení stájí, na dezinfekci a dezinsekci, nebo pro aplikaci herbicidů a jiné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stříkačka na bílení KERBL, nerez, max 35 l

Tlakový rozprašovač na 35 litrů, jednoduchá obsluha a vysoká bezpečnost, jednoduché plnění, kombinace s běžnými typy kompresorů, provozní tlak 2 -3 bary, maximální provozní tlak 5 barů, provoz i bez kompresoru, trysky na všestranné použití, z odolné nerezové ocele, délka hadice až 10 metrů, rozměry 78x40x51 cm.

Všestranné využití

Díky jedinečným tryskám a natlakování můžete rozprašovač využívat k různým úkonům jako jsou bílení stájí a hospodářských stavení, čištění a dezinfekci prostorů a nebo na aplikaci herbicidů a biocidů nejen v zahradách. Na ošetření dřeva a nebo aplikaci ochranných prostředků proti korozi, nebo na čištění motorů. Můžete jej aplikovat i v chovech zvířat, kde jej můžete využít na ošetření paznehtů u krav a nebo kopyt u koní a jiných úkonech spojených s ošetřením zvířat.  

postrik-plevelu_01_1


Jednoduše naplníte a ihned používáte

Tato skvělá stříkačka obsahuje praktickou nálevku, která je dost prostorná na to, abyste bez problému nalili tekutiny i z větších nádob a to bezpečně a bez ztrát. Navíc nálevka obsahuje praktické síto, které zabrání průniku nečistot do barelu a následnému ucpání trysek. Bez starostí tak můžete stříkačku používat a trysky se nebudou ucpávat nečistotami z okolí. 

strikacka-kerbl_01


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFStříkačka na bílení KERBL, nerez, max 35 l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřikovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
Maximální náplň: 35 l
Maximální náplň bez kompresoru: 25 l
Pracovní tlak: 2-3 bary
Maximální pracovní tlak: 5 barů
Délka hadice: 10 metrů
Výška: 78 cm
Šířka: 40 cm
Délka: 51 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)