Výběh pro králíky odklopný s domečkem KERBL 220x115x75cm

Kód: 0414
6 920 Kč 5 719,01 Kč bez DPH
SKLADEM (8 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Výběh pro králíky, morčata, činčily a jiné hlodavce, rozměry 220x115x75cm, domeček, odpočinková plošina, odklopná střecha. Pokud hledáte přepychové bydlení pro svého králíka, pak nemůžete vybrat lépe. Výběh poskytne králíkům naprosté pohodlí a bezpečí, ale zároveň také volnost v přírodě. Králík může trávit dny venku na zelené trávě a vy se přitom nemusíte bát, že se zaběhne nebo mu někdo ublíží. Výběh vyrobený z kvalitních odolných materiálů vám při správné péči vydrží po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výběh pro králíky odklopný s domečkem KERBL 220x115x75cm

Výběh pro králíky, morčata, činčily a jiné hlodavce s domečkem, s rozměry 220x115x75cm. Jedná se výborné odpočinkové místo pro Vaše mazlíčky s odolnou plastovou stříškou před nepřízní počasí. Vrchní část výběhu lze odklopit do několika poloh pro snadný přístup do ohrádky. 

Pro jaké druhy zvířat je výběh určen

Výběh s domečkem je vhodný pro pro králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily a další hlodavce. 

Rozměry výběhu

Vnější rozměry celého výběhu jsou 220x115x75cm.

Vybavení výběhu

Výběh poskytne králíkům naprosté pohodlí a bezpečí, ale zároveň také volnost v přírodě. Králík může trávit čas v domečku, na vyvýšené odpočinkové plošině, na kterou má neustále přístup přes schůdky nebo ve volném výběhu na zelené trávě. Ke svému mazlíčkovi budete mít snadný přístup přes dvoje dvířka (jedny jsou u odpočinkového místa a druhé na čelní straně výběhu) a přes vrchní část výběhu, kterou můžete odklopit do několika poloh. Stěny a střecha výběhu zabraňuje vyskočení a nabízí ochranu před nezvanými hosty, jako jsou např. dravci, kočky nebo kuny. Nemusíte se bát, že se králík pod dřevěným výběhem podhrabe, jelikož po obvodu celého výběhu je z vnitřní části výběh chráněn pletivem.
Výběh pro králíky odklopný s domečkem KERBL 220x115x75cm

Vlastnosti materiálu výběhu

Výběh vyroben ze dřeva má hmotnost cca 22 kg. Stěny výběhu jsou vyrobeny z odolné pozinkované oceli s roztečí ok 2,5 cm. Střecha výběhu nad domečkem je pokryta odolným plastem pro ochranu před nepřízní počasí. Přesto doporučujeme výběh umístit tak, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním zářením. Dřevěný výběh je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.
Výběh pro králíky odklopný s domečkem KERBL 220x115x75cm 2

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Výběh pro králíky odklopný s domečkem KERBL 220x115x75cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohrádky, výběhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
Rozměry balení: 118x77x27 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)