Budka pro sýkorky, sada pro kutily KERBL 36 x 12 x 14 cm

Kód: 0485
291 Kč 240,50 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Hnízdící budka pro sýkorky z přírodního dřeva o rozměrech 36x12x14 cm, s vletovým otvorem o Ø 3 cm, odklápěcí stříška a přistávací bidélko. Pokud sháníte skvělý kreativní dárek pro kutily, s ptačí budkou pro sýkorky neuděláte chybu. Potěší malé i velké nadšence domácího kutilství. Ptačí budka zaručí bezpečné prostředí pro hnízdění sýkorek a ještě si sní užijete kopec zábavy. Součástí je i podrobný návod a veškeré potřeby k sestavení (dřevěné kladívko, kolíčky, lepidlo).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budka pro sýkorky, sada pro kutily KERBL 36 x 12 x 14 cm

S touto dřevěnou budkou pro sýkorky nešlápnete vedle! Ptáčkům poskytnete nejen bezpečné prostředí ke hnízdění, ale navíc si sní užijete kopec zábavy. Skvělý kreativní dárek pro malé i velké kutily. Jedná se o velice kvalitní hnízdící budku o rozměrech 36 x 12 x 14 cm, vybavenou vším co ptáček potřebuje. Vletovým otvorem, přistávacím bidélkem, součástí je i podrobný návod a veškeré potřeby k sestavení (dřevěné kladívko, kolíčky, lepidlo)

Rozměry ptačí budky

Vnější rozměry celé ptačí budky jsou 36 x 12 x 14 cm. Průměr vletového otvoru je 3 cm. Tato velikost vletového otvoru je ideální pro sýkorky.

budka-B


Využití ptačí budky

Ptačí budky je možné využít všude tam, kde se ptáci, pro něž je budka určena, vyskytujíA to zejména na zahradě, v lesích, sadech a parcích. Budku doporučujeme nejlépe vyvěsit již na podzim, aby ptáci měli dostatek času si na budku zvyknout. 

Závěs budky

Budku na kmen stromu či jinou plochu umístíme velmi snadno a rychle pomocí zatlučení hřebíků.

Údržba a čištění ptačí budky

Díky odklápějící střeše můžete ptačí budku snadno otevřít a během chviličky vyčistit. Abychom prodloužili životnost budky, doporučujeme vnější stranu přetřít vodou ředitelnou barvou. Zároveň si ji tímto způsobem vyladíte dle vašeho vkusu a barevné nátěry můžete i obměňovat.

Ptaci-budka-montaz

Umístění budky

Různé druhy ptáků, mají v oblibě i různé druhy budek, ne jinak je tomu i u sýkorek. Pro nejčastějji vyskytující se druh sýkorek doporučujeme zavěsit budku ve výšce 2 - 3 m. Budku umísťujeme ideálně tak, aby vletový otvor směřoval do volného prostoru. 

Technické parametry 

  • materiál z přírodního dřeva
  • rozměry budky : 36 x 12 x 14 cm
  • odklápěcí stříška
  • vletový otvor o Ø 3 cm
  • přistávací bidélko
  • potřeby pro sestavení (dřevěné kladívko, kolíčky, lepidlo)
  • s návodem na složení


Návod k montáži ke stažení:

A1 logo PDFBudka pro sýkorky, sada pro kutily KERBL 36 x 12 x 14 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ptačí budky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Rozměry balení: 37x9x18 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)