Autoinseminátor pro prasnice KERBL A.I. BUDDY

Kód: 0875
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Autoinseminátor pro prasnice a prasničky, s lehkým plastovým držákem a kotvícím hákem na pipetu, barva žlutá. Hledáte vhodný způsob jak snadno a rychle inseminovat prasnici? Žádný problém s naším autoinseminátorem v podobě lehkého držáku a kotvícího kovového háku pro inseminační dávku. Lehký plastový držák jednoduše nasadíte na hřbet prasnice a kotvící hák podrží inseminační dávku, takže máte volné ruce a můžete provádět další úkony. Celý proces inseminace tak bude mnohem jednodušší a praktický inseminátor by neměl chybět žádnému správnému chovateli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autoinseminátor pro prasnice KERBL A.I. BUDDY

Autoinseminátor na prasnice, lehký plastový držák, kotvící kovový hák na pipetu, rychlé a snadné nasazení, barva držáku žlutá.

autoinseminator-pro-prasnice-kerbl-a-i-buddy-text-1

Princip fungování držáku na prasnice 

Autoinseminátor umožňuje inseminaci vícero prasnic současně, čímž se šetří čas. Plastový držák se nasadí na hřbet prasnice, bočnice držáku svým tlakem u prasnice simulují objetí kance. Prasnice díky tomuto tlaku začne nasávat inseminační dávku, kterou lze zaháknout za kotvící hák. Díky tomu má prasnice dostatek času k nasání celé dávky, čímž se zabrání vytečení dávky a inseminátor tak může zavádět inseminační dávky do dalších prasnic. 

Obsah balení: 

1x lehký plastový držák žluté barvy 
1x kotvící kovová tyč pro nádobu s inseminační dávkou

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Inseminace prasat
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)