Umělá kvočna s termostatem KERBL COSYHEAT 30x30cm, 25W

Kód: 0598
1 279 Kč 1 057,02 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Umělá kvočna s termostatem pro drůbež, regulace teploty, rozměry 30x30cm, výkon 25W, nastavitelná výška, pro 25 ks kuřat. Pokud hledáte umělou kvočnu, která jede takřka sama, kterou nemusíte hlídat a bude snadno ovladatelná přesně pro Vaše potřeby, tak jste tu správně! Tato skvělá kvočna zajistí kuřátkům ideální podmínky po vylíhnutí díky termostatu a nastavitelné teplotě. To dělá desku energeticky ještě úspornější než běžné topné tělesa na trhu. Nahřátá deska je odizolovaná tak, že odvádí teplo směrem dolů a vytváří pod sebou tepelný polštář. Kuřátka se můžou k desce také bez obav přitulit. Teplotu lze pak jednoduše regulovat díky otočnému knoflíku a přizpůsobit ji kuřatům během jejich růstu. Deska je také výškově nastavitelná, takže ji můžete zvýšit, když kuřata povyrostou. V balení obdržíte také adaptér do sítě 230V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá kvočna s termostatem KERBL COSYHEAT 30x30 cm, 25W

Umělá kvočna pro různé druhy drůbeže, kapacita pro 25 ks kuřat, s termostatem, topný výkon 25W, otočný knoflík pro regulaci teploty, výškově nastavitelné nohy, odvod tepla směrem dolů, energeticky úsporná, napětí 24 V, adaptér do sítě 230V, rozměry 30x30cm.Zahřeje kuřátka na míru - nastavte si ideální teplotu!

Umělá kvočna obsahuje otočný knoflík pro snadnou regulaci teploty dle potřeby. Jednoduše si navolíte požadovanou teplotu v závislosti od teploty v místnosti a termostat se postará o konstantní teplotu. Deska se nahřívá, dokud nedosáhne požadované teploty, a pak ji udržuje. Tento systém nahřívání je energeticky mnohem úspornější než běžná topná tělesa. Dbejte na správné nastavení teploty. Pokud jsou kuřátka pod topnou deskou přitisknutá k sobě, je teplota nízká. Pokud se pod topnou deskou nezdržují, nebo zdržují kolem desky, je teplota vysoká. Při ideální teplotě jsou kuřátka rovnoměrně rozmístěná pod topnou deskou. 


kerbl-cosyheat-canva_01


Kuřátka povyrostli? Výšku desky lze snadno nastavit 

Výškově nastavitelná deska bude pro Vaše kuřata ideální, protože desku můžete zvyšovat jak kuřata povyrostou. Tak budou mít kuřátka neustále dostatek místa pro vyhřívání a nebudou se muset pod deskou krčit. Nebo ji můžete nastavit na jedné straně výš pro větší kuřata a na druhé straně níž pro menší kuřata, pokud máte různě stará kuřátka. 

kerbl-cosyheat-2

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Umělá kvočna s termostatem KERBL COSYHEAT 30x30cm, 25W

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé kvočny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)