Kachník KERBL DUCK TOWN

Kód: 0408
3 515 Kč 2 904,96 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Domek pro 3-4 kachny, výsuvný trusník pro snadné čištění, větrací otvory pro cirkulaci vzduchu v kachníku, rozměry: 93x73x67 cm. Jedná se o praktický kachník s výborným poměrem ceny a kvality. Domek poskytne kachnám skvělé prostředí pro jejich odpočinek a uzavíratelná dvířka je v noci ochrání před predátory. Kachník vyčistíte během chviličky pomocí praktického výsuvného trusníku. Domek pro kachny je vyrobený z kvalitního borovicového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kachník KERBL DUCK TOWN

Domek pro 3-4 kachny o rozměrech 93x73x67 cm. Jedná se o praktický kachník s výsuvným trusníkem pro snadné čištění. Kachník vyrobený z kvalitního borovicového dřeva zajišťuje vysokou stabilitu.

Rozměry kachníku

Vnější rozměry celého kachníku jsou 93x73x67 cm, a tak poskytuje dostatek prostoru pro 3-4 kachny.

Kachnik_DUCK_TOWN

Údržba a čištění kachníku

Čištění kachníku zvládnete během pár minut pomocí praktického vyjímatelného kovového trusníku. Cirkulaci vzduchu v kachníku zajišťuje boční posuvné okénko.  
Kachník KERBL DUCK TOWN

Vlastnosti materiálu kachníku

Kachník vyrobený z borovicového dřeva má hmotnost cca 22 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Kachník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kachníku pokryta živcovým nátěrem. Plastové nožičky chrání kachník proti vlhkosti. Přesto doporučujeme kachník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kachník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kachník KERBL DUCK TOWN

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kachníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg
Rozměry balení: 97x75x16 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)