Napáječka míčová nezámrzná pro skot a koně KERBL DUO - 100l, dvoumístná

Kód: 0819
17 426 Kč 14 401,65 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Míčová napáječka pro 20-30 ks skotu nebo koní, dvoumístná, nezámrzná s dvojitou izolací, s objemem 100l, s rozměry 108,5x70x52,5 cm. Tuto napáječku Vám můžeme jenom vřele doporučit, pokud máte skot nebo koně na pastvě, protože nepotřebuje napojení na elektrickou síť. Napáječka vydrží díky odolným plastům roky. Má skvělou dvojitou pěnovou izolaci, což se společně s prouděním vody podílí na ochraně před zamrzáním vody v napáječce. Plovákový ventil se postará o automatické doplnění vody při poklesu hladiny a spodní vypouštěcí ventil Vám pomůže při výměně vody a čištění napáječky. Vrchní kryt napáječky - víko, má dvojité těsnění, zabraňující vytečení vody. Aby vrchní kryt napáječky těsnil ještě lépe, má napáječka také šroubovací systém zavírání. Pití z napáječky je pro zvířata jednoduché, postačí zatlačit mulcem míč a zvíře se může napít čerstvé vody. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napáječka míčová KERBL DUO - 100l, dvoumístná

Míčová napáječka pro skot a koně, dvoumístná s objemem 100 litrů, pro 20 - 30 ks zvířat, nezámrzná s dvojitou izolací, teplota vody v zimě cca 3 - 5°C, teplota vody v létě cca 10 - 12°C, odtokový otvor Ø100 mm, bez nutnosti připojení k el. síti, rozměry 108,5x70x52,5 cm.

Pro jaká zvířata je míčová napáječka určena? 

Napáječka je vhodná pro skot a koně celoročně na pastvě. Dvoumístná napáječka s objemem 100 litrů napojí 20 až 30 kusové stádo. Zvíře jednoduše zatlačí mulcem nebo tlamou míč napojený na plovák a napije se čerstvé vody. 

napajecka-micova-nezamrzna-pro-skot-a-kone-kerbl-duo-100l-text-4 

Materiál a konstrukce napáječky

Míčová napáječka se skládá z nádrže a víka, které jsou vyrobeny z odolných plastů a vyplněné izolační PU-pěnou. Aby byla zajištěna těsnost napáječky, je mezi víkem a nádrží dvojitý těsnící proužek a 6 utěsňovacích zavíracích svorek pro zajištění víka. 

napajecka-micova-nezamrzna-pro-skot-a-kone-kerbl-duo-100l-text-3

Instalace napáječky

Míčovou napáječku doporučujeme instalovat dle návodu, který zajistí správnou funkčnost napáječky v zimních i letních měsících. Tato míčová napáječka je navržena tak, že nepotřebuje připojení k elektrické síti. O udržování teploty vody nad nulou se postará proudění vody potrubím, zemské teplo a dvojitá pěnová izolace napáječky. 

Údržba a čištění napáječky

Při výměně vody v napáječce, nebo při čištění napáječky, využijete velký vypouštěcí ventil, kterým rychle a snadno vodu vypustíte. Následně stačí sundat víko a celou napáječku omýt čistou vodou, nebo použít běžně dostupné neagresivní čističe. Když máte hotovo, nasadíte víko, dotáhnete zavírací svorky a napustíte čerstvou vodu. 

napajecka-micova-nezamrzna-pro-skot-a-kone-kerbl-duo-100l-text-2

Obsah balení: 

  • kompletní napáječka
  • podlahové těsnění napáječky
  • náhradní těsnění plovákového ventilu 
  • náhradní vypouštěcí zátka 
  • flexibilní opletená nerezová hadice 
  • izolace potrubí
  • podlahové kotvy

 

Návod k instalaci ke stažení: 
A1 logo PDFNapáječka míčová nezámrzná pro skot a koně KERBL DUO - 100l, dvoumístná

Doplňkové parametry

Kategorie: Napáječky pro koně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 42 kg
Průtok:: 24 l/min při tlaku 3 bary
Možnost připojení:: zespodu na vodovodní potrubí 1/2"
Mrazuvzdornost:: do cca -30°C
Rozměry:: 108,5 x 70 x 52,5 cm
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)