Králíkárna KERBL HUTCH XXL VARIO

Kód: 0422
6 970 Kč 5 760,33 Kč bez DPH
SKLADEM (6 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Králíkárna pro králíky a jiné hlodavce, stojan na seno, vyjímatelný trusník pro snadné čištění, prostor pro uschování krmení, 155x76x80 cm. Pokud hledáte opravdu luxusní jednopatrovou králíkárnu pro své králíky, pak nemůžete vybrat lépe. Tato králíkárna má integrovaný uzavíratelný stojan na seno, takže nemusíte při každém doplnění sena králíkárnu otevírat. V králíkárně je také zabudovaný kotec, který zajistí nerušený odpočinek pro vaše zvířata a nad ním zároveň prostor pro uschování krmení a doplňků. Králikárnu velmi snadno vyčistíte díky praktickému vyjímatelnému plastovému trusníku. Do králíkárny budete mít navíc jednoduchý přístup přes dvoje přední a jedny boční dvířka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králíkárna KERBL HUTCH XXL VARIO

Dřevěná králíkárna pro chov králíků nebo jiných malých hlodavců o rozměrech 155x76x80 cm. Jedná se o luxusní králíkárnu, která je vybavena vyjímatelným trusníkem pro snadné čistění, stojanem na seno a prostorem pro uschování krmení a doplňků. Bezproblémový přístup do králíkárny zajišťují dvoje přední a jedny boční dvířka a také výklopná střecha. 

Rozměry králíkárny

Vnější rozměry celé králíkárny jsou 155x76x80 cm, vnitřní výška kotce je 60 cm. Výška vyjímatelného plastového trusníku je 6 cm.

Vybavení králíkárny

Tato luxusní králíkárna má zabudovaný kotec, který zajistí nerušený odpočinek pro vaše zvířata. Nad tímto kotcem je zároveň připraven prostor pro uschování krmení a doplňků. Králíkárna má integrovaný uzavíratelný stojan na seno, takže nemusíte při každém doplnění sena králíkárnu otevírat. V předu jsou dvoje samostatné dvířka, která jsou pro větší bezpečnost opatřena posuvnou západkou. Boční dvířka umožní rozšířit králíkárnu o venkovní výběh, čímž zvířata získají více prostoru pro pohyb a hraní. Plastové nohy lze nastavit do požadované výšky.
HUTCH XXL VARIO 1

Údržba a čištění králíkárny

Čištění králíkárny zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní výsuvný plastový trusník, který stačí z králíkárny vysout, vyčistit a vrátit zpět. Při údržbě králíkárny jistě oceníte také odklápěcí střechu.
HUTCH XXL VARIO 2

Vlastnosti materiálu králíkárny

Králíkárna vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 35 kg. Střecha králíkárny je pokryta krytinou z plastu proti povětrnostním vlivůmPřesto doporučujeme králíkárnu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěná králíkárna je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.
HUTCH XXL VARIO 3

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFKrálíkárna KERBL HUTCH XXL VARIO

Videonávod k montáži:

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
Rozměry balení: 114x77x27 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)