Klec pro králíky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - jednopatrová

Kód: 0426
4 687 Kč 3 873,55 Kč bez DPH
SKLADEM (7 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Dřevěná klec pro králíky, morčata a jiné hlodavce, interiérové použití, vyjímatelný trusník pro snadné čištění, 113x60x92 cm. Jedná se o stylovou dřevěnou klec pro králíky, která se skvěle hodí do každého interiéru. Dřevěná klec poskytne hlodavcům příjemné bezpečné zázemí. Vaši mazlíčci budou moci odpočívat v dřevěném domku nebo na odpočívadle. Klec přitom velmi snadno vyčistíte díky praktickému vyjímatelnému trusníku. Pro lepší manipulaci a obsluhu je klec umístěna na čtyřech vysokých nohách s brzdou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klec pro králíky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - jednopatrová

Stylová klec pro králíky, morčata a jiné hlodavce o rozměrech 113x60x92 cm pro interiérové použití. Jedná se o perfektní dřevěnou klec, která je vybavena dřevěným domkem s odpočívadlem a vyjímatelným trusníkem pro snadné čistění. Klec je umístěna na čtyřech nohách s brzdou pro snadnější manipulaci. 

Rozměry klece

Vnější rozměry celé klece jsou 113x60x92 cm. Výška nohou je 34,5 cm. 

Vybavení klece pro králíky

Klec je vybavena dřevěným domkem s odpočívadlem. Králík, morče nebo jiní hlodavci budou mít v této stylové kleci dostatek prostoru a pohodlí. Nebude jim chybět ani dostatek světla, jelikož spodní část klece je vybavena plexisklem, které snižuje vypadávání hoblin z klece. Zbytek klece je pro dobrý výhled vyroben z kvalitní mřížky o síle drátu 2 mm s roztečí drátu 14 mm. Na každé noze klece je připevněno kolečko s brzdou pro snadnější manipulaci. 
INDOOR DELUXE  1

Údržba a čištění klece

Čištění klece pro hlodavce zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní vyjímatelný plastový trusník o výšce 6 cm, který stačí z klece vysout, vyčistit a vrátit zpět. Při údržbě klece jistě oceníte také výklopnou střechu s fixací.
INDOOR DELUXE  2

Vlastnosti materiálu klece

Klec vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 22 kg. Ve spodní části klece je umístěno plexisklo, které snižuje vypadávání hoblin z klece. Zbytek klece je pro dobrý výhled vyroben z kvalitní mřížky o síle drátu 2 mm s roztečí drátu 14 mm. Klec pro králíky a další hlodavce je určena pro umístění do vnitřních prostor.  Dřevěná klec je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Klec pro králíky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - jednopatrová

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg
Rozměry balení: 118x63x21 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)