Klec pro hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvoupatrová

Kód: 0673
3 403 Kč 2 812,40 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Dvoupatrová klec pro králíky, morčata a jiné hlodavce, průchozí, žebřík a dvě krmítka, zasouvací systém, rozměry 120x53x86 cm. Pokud hledáte prostornou klec pro zvířátko, tak jste tady správně. Prostorná dvoupatrová průchozí klec poskytne dostatek prostoru pro jednoho nebo více králíků, morčat, činčil a jiných hlodavců. Díky zasunovacímu systému složíte klec rychle a snadno během chvilky. Součástí balení je také dřevěný žebřík, díky kterému se zvířata můžou pohybovat mezi patry. Ke kleci obdržíte také dvě závěsné krmítka na seno. Rozměry klece jsou 120 x 53 x 86 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klec pro hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvoupatrová

Dvoupatrová klec pro hlodavce, vhodná pro králíky, morčata, činčily a jiné, průchozí přes dřevěný žebřík, konstrukce se zasunovacím systémem, přední dvířka na každém patře, horní dvířka na horním patře, dvě krmítka součástí balení, barva tmavě modrá, rozteč mříží 2,2cm, rozměry klece 120x53x86cm. 

Rozměry klece

Vnější rozměry celé klece jsou 120 x 53 x 86 cm. Rozteč mřížek je 2,2 cm. 

Vybavení klece pro hlodavce

Klec je vybavena dřevěným žebříkem, který umožňuje pohyb mezi patry klece. Žebřík má praktické drážky, za které se může zvíře zachytit drápky a bezpečně se tak pohybovat nahoru a dolů. Králík, morče nebo jiní hlodavci budou mít v této kleci dostatek prostoru a pohodlí. V balení najdete také dvě praktická krmítka na seno, která jednoduše zavěsíte pomocí dvou háčků z vnější strany klece. 

kerbl-maxi-baldo-twin-vybaveni 

Údržba a čištění klece

Čištění klece pro hlodavce zvládnete během pár minut. Práci usnadní zasouvací systém klece, díky kterému klec jednoduše rozeberete, omyjete vodou a zpátky složíte. Pro zběžné čištění klece můžete použít také přední dvířka na každém patře nebo dvířka na vrchní straně horního patra. 

kerbl-maxi-baldo-twin-udrzba

Vlastnosti materiálu klece

Klec má plastové dno, kovové mřížky a celá váží cca 15 kg. Je navržena tak, aby její skládání a rozebrání zabralo co nejméně času a bylo co nejjednodušší. Díky praktickému zasouvacímu systému do plastového dna zasunete mřížky a zafixujete je klipsy. Rozteč kovových mřížek je 2,2 cm. Klec je určená pro vnitřní použití. 

Návod k montáži ke stažení: 
A1 logo PDFKlec pro hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvoupatrová

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)