Zateplený vyhřívaný kurník pro slepice KERBL NO FROST

Kód: 0672
10 035 Kč 8 293,39 Kč bez DPH
SKLADEM (7 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Vyhřívaný kurník s izolací, pro 5 nosnic, vytápěná podlaha s termostatem (6-13°C), pozinkované dno, rozměry: 146 x 74 x 82 cm. Pokud hledáte vyhřívaný kurník, tak jste tady správně. Tento dřevěný kurník má zabudované topné spirály do podlahy a termostat nastavený 6-13°C, takže budou mít slepice příjemně teplo i při velkém mrazu. Dvoudílná stěna kurníku o tloušťce 3,5cm obsahuje izolaci, která zabrání úniku tepla a vniknutí chladu. Díky vyhřívání se kurník hodí i pro odchov drůbeže. Kurník obsahuje snáškové hnízdo se dvěma oddíly s výklopnou stříškou a tři bidýlka. Čištění kurníku usnadní pozinkované dno a výklopná střecha s bitumenem, která chrání kurník před deštěm. Rozměry kurníku jsou 146 x 74 x 82 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zateplený vyhřívaný kurník pro slepice KERBL NO FROST

Zateplený vyhřívaný kurník, pro 5 slepic, vhodný i pro odchov, termostat nastavený na 6-13°C, zabudované topné spirály v podlaze, adaptér do sítě 230V, napětí 24V, dvojitá stěna s izolací o tloušťce 3,5cm, pozinkované dno pro snadné čištění, hnízdo s dvěma oddíly, 3 bidýlka, posuvné okénko pro cirkulaci vzduchu, výklopná bitumenová střecha, dřevo ošetřeno ochranným nátěrem, rozměry 146x74x82cm. 

Rozměry kurníku 

Vnější rozměry celého kurníku jsou 146 x 74 x 82 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 5 klasických nosnic.

kerbl-no-frost-rozmery-kurniku

Vybavení kurníku 

Kurník je vybaven vnějším snáškovým hnízdem se dvěma oddíly a výklopnou stříškou. Díky tomu posbíráte vajíčka pohodlně a rychle. Uvnitř kurníku se nacházejí tři hřady pro odpočinek

kerbl-no-frost-vybava

Údržba a čištění kurníku 

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky. Střechu kurníku totiž můžete snadno otevřít a zajistit, aby zůstala otevřená, jak dlouho budete potřebovat. Kurník obsahuje také pozinkované dno, které se nejenom snadno čistí, ale není nasákavé a neváže pachy. Můžete jej proto snadno omýt vodou. Údržba topného tělesa probíhá po vypojení tělesa ze sítě a spočívá v odstraňovaní nečistot čistým suchým nebo jemně vlhkým hadříkem. 

Přístup do kurníku 

Kurník má dva vstupy. Větší vstup má výklopné dvířka, které slouží jako rampa pro snadný pohyb z a do kurníku. Dvířka obsahují dva bezpečnostní zámky proti predátorům. Menší dvířka obsahují zámek a okýnko pro prosvětlení interiéru. Na boční straně kurníku se nachází posuvné okýnko, které zajišťuje cirkulaci vzduchu.  

kerbl-no-frost-pristup

Vlastnosti materiálu kurníku 

Kurník je vyrobený ze dřeva s ochranným nátěrem, který je vhodné pravidelně obnovovat, aby se prodloužila životnost kurníku. Dvojité stěny kurníku o tloušťce 3,5 cm obsahují vrstvu izolace, která chrání slepice před chladem z venčí a zároveň nepropouští teplo ven z kurníku. Dno kurníku obsahuje zabudované topné těleso, které se zahřívá na 30°C a ohřívá vzduch v kurníku na teplotu mezi 6 až 13°C. Výhřevný systém kurníku disponuje termostatem, který zapíná vyhřívání, když teplota vzduchu uvnitř kurníku klesne pod 6°C a automaticky se vypne při teplotě vzduchu 13°C. V kurníku se tím vytváří optimální teplota pro slepice a zabrání se tím zamrzání kurníku. 

kerbl-no-frost-meteriál

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Zateplený vyhřívaný kurník pro slepice KERBL NO FROST montáž

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Zateplený vyhřívaný kurník pro slepice KERBL NO FROST bezpečnostní pokyny

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 52 kg
Kapacita: 5 nosnic
Materiál: dřevo
Počet snáškových hnízd: 2
Rozměry: 1460 x 740 x 820 mm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)