Ultrazvukový odpuzovač zvěře KERBL SONIC FLASH SOLAR

Kód: 0776
631 Kč 521,49 Kč bez DPH
SKLADEM (16 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Ultrazvukový odpuzovač zvířat, s PIR senzorem, solárním panelem, LED světlem, membránovým reproduktorem. Pokud hledáte univerzální odpuzovač, tak jste tady správně. Tento odpuzovač je napájený přes solární panel a tak nemusíte neustále měnit baterie, nebo být limitováni sítí. Můžete jej umístit kamkoliv a odehnat tak zvířata ze zahrady nebo ze sadu. Osvědčený ultrazvukový odpuzovač zvířat účinně odežene nežádoucí zvířecí návštěvníky pryč z vašeho pozemku, díky inteligentní kombinaci ultrazvukové technologie a blikajícího světla. Otočným ovladačem lze nastavit celkem 5 různých frekvencí a kombinací plašení. Odpuzovač má integrovaný PIR detektor pohybu, který reaguje pouze na tělesné teplo, takže nedochází k nechtěné aktivaci listím, větvemi a podobně. Odpuzovač zvířat má účinný dosah až 70 m2, s dosahem detektoru pohybu 8 m rozsahem 110°. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový odpuzovač zvěře KERBL SONIC FLASH SOLAR

Solární ultrazvukový odpuzovač vhodný proti různým druhům zvířat, určený pro venkovní použití, napájení přes zabudovaný solární panel, přepínatelných 5 typů plašení, nastavitelná intenzita plašení, inteligentní ultrazvuková technologie, přepínatelné LED blikající světlo, detektor pohybu reagující na tělesné teplo, účinná plocha až 70 m2, s dosahem 8 m v úhlu 110°, hrot pro ukotvení do země, odolný plastový kryt. 

ultrazvukovy-odpuzovac-kerbl-sonic-flesh-solar_00-text


Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je vhodný k odpuzování všech druhů zvířat. Můžete si vybírat zda chcete odplašit drobné hlodavce, ptáky a nebo divou zvěř. Plašič má univerzální využití a 5 stupňů plašení.

Nastavení frekvence:

 • Úroveň 0: Vypnuto
 • Úroveň 1: 13,5 kHz - 19,5 kHz / odpuzuje myši, krysy, psy, lišky, kuny atd.
 • Úroveň 2: 19,5 kHz - 24,5 kHz / odhání kočky, mývaly, jezevce, skunky atd.
 • Úroveň 3: 24,5 kHz - 45,5 kHz / odhání netopýry, ptáky, hlodavce atd.
 • Úroveň 4: Tón alarmu a LED záblesk / zastraší divoká zvířata
 • Úroveň 5: 13,5 kHz - 45,5 kHz a LED záblesk / univerzální nastavení pro odhánění všech druhů nezvaných zvířat

ultrazvukovy-odpuzovac-kerbl-sonic-flesh-solar_02-text

Oblasti využití plašiče

Díky odolnému vodotěsnému pouzdru, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu i větru, je odpuzovač vhodný pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

Instalace

Odpuzovač je dodávaný s tyčí pro ukotvení do země. Zemnící tyč jednoduše zašroubujete do plašiče a zasunete jí do země do Vámi zvolené výšky. Pokud nechcete využít zemnící tyč, můžete odpuzovač zavěsit na stěnu díky otvorům v zadní části. 

Způsob napájení

Zařízení je napájeno přes solární panel, který se nachází na vrchní částí plašiče. Solární panel nabíjí 3 baterie 1,2V AA, které lze také dobít pomocí nabíjecího kabelu v případě, že je málo světla. 

ultrazvukovy-odpuzovac-kerbl-sonic-flesh-solar_01-text

Jak plašič funguje

Zařízení disponuje PIR pohybovým senzorem, který snímá pohyb objektů vydávajících teplo, tak se eliminuje spouštění při pohybu listí a větví ve větru. Odpuzovač po zaznamenání pohybu spustí Vámi nastavený ultrazvukový signál, možný v kombinaci se zábleskem. Vydávaný ultrazvuk a záblesky jsou pro daná zvířata nepříjemné a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Ultrazvukový signál se velmi dobře odráží od pevných ploch a tím se zvyšuje jeho dosah. Tento odpuzovač, vybaven membránovým reproduktorem, který je několikrát silnější než kovový reproduktor, má účinný dosah ve venkovních prostorech až 70 m2 v rozsahu 110°. Dosah pohybového senzoru je 8m. 

Obsah balení:

 • 1x ultrazvukový odpuzovač zvířat 
 • 1x USB nabíjecí kabel
 • 1x hrot do země
 • 3x 1,2V AA dobíjecí baterie
 • 1x návod k použití

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFUltrazvukový odpuzovač zvěře KERBL SONIC FLASH SOLAR

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazvukové odpuzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Cílová skupina škůdců:: univerzální na všechny druhy zvířat
Umístění:: ve venkovních prostorech
Efektivní rozsah:: až 70 m2 v prostoru bez překážek
Dosah detektoru pohybu:: do 8 m
Frekvence:: 13,5 kHz - 45,5 kHz
Hladina akustického tlaku:: 120 dB
Rozsah tónu:: v úhlu 110°
Reproduktory:: 1x membránový reproduktor
Napájení:: solární panel + dobíjecí baterie 3xAA 12V + USB dobíjecí kabel
Třída ochrany:: IP44
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)