Domeček pro králíky a jiné hlodavce KERBL XL 59x39x30 cm

Kód: 0744
952 Kč 786,78 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Domeček pro králíky, hlodavce, bez podlážky, se dvěma vstupy a nepropustnou bitumenovou střechou o rozměrech 59x39x30 cm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný domek pro Vaše mazlíčka, pak máme přesně to, co hledáte. Tento atraktivní domeček poskytne útulné zázemí i úkryt, a je vhodný jak do klece, tak i do venkovního výběhu. Domeček je bez podlážky a Váš mazlíček si může užít vnitřní úkryt domečku s tlapkami na zelené trávě. Střecha s bitumenovým povrchem jej spolehlivě ochrání před vlivy počasí a poskytne mu krásné stinné místo pro odpočinek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domeček pro králíky a jiné hlodavce KERBL XL 59x39x30 cm

Dřevěný domeček pro králíkymorčata, křečky, činčily, osmáky se dvěma vstupy a odolnou střechou s bitumenovou krytinou. Vhodný do klece nebo venkovního výběhu, s ochranným nátěrem a rozměry 59x39x30 cm.

domek-pro-hlodavce

Vlastnosti materiálu domku

Domeček je vyrobený z masivního dřeva a má hmotnost 4,5 kg, disponuje tak vysokou stabilitou. Pro ochranu před vnějšími vlivy je střecha domečku pokryta bitumenovou krytinou. Přesto doporučujeme domeček chránit před přímým deštěm. Dřevěný domeček je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. 


Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFDomeček pro králíky a jiné hlodavce KERBL XL 59x39x30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro králíky, morčata, křečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)