Kurník pro slepice dvoupatrový, s výběhem KERBL 222x115x200cm

Kód: 0687
15 946 Kč 13 178,51 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Dvoupatrový kurník pro slepice s výběhem, pro 6-10 slepic, 6 snáškových hnízd, 2 hřady, s šesti vstupy, 222x115x200cm. Pokud hledáte prostorný kurník pro až 10 slepic s krytým výběhem, pak pro Vás máme výbornou volbu. Kurník s dvěma patry, dvěma hřady a šesti snáškovými hnízdy poskytne slepicím prostorné a bezpečné zázemí. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup z výběhu přes schůdky a posuvná dvířka. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí okénka na předních dvířkách kurníku. Při čištění kurníku jistě oceníte 6 dvířek do výběhu i kurníku. Kurník vyrobený z lakovaného dřeva zajišťuje vysokou stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice dvoupatrový, s výběhem KERBL 222x115x200cm

Dvoupatrový kurník pro slepice k chovu 6-10 slepic o rozměrech 222x115x200cm. Jedná se o perfektní kurník, který je vybaven dvěma hřady, šesti snáškovými hnízdy a šesti vstupy do kurníku i výběhu pro snadné čistění. Kurník je vyrobený z dřeva ošetřeného lakem, a tak zajišťuje stabilní konstrukci.

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 222 x 115 x 200 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 10 klasických nosnic.  

kerbl-dvoupatrovy-kurnik-rozmery

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro odpočinek slepic. Součástí kurníku je také 6 snáškových hnízd, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze otevřít dvoje boční dvířka snáškových hnízd. Součásti kurníků jsou také schůdky pro jednoduchý pohyb mezi patry. 

kerbl-dvoupatrovy-kurnik-vybava

Údržba a čištění kurníku

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky. Kurník má 6 samostatně otevíratelných a uzamykatelných dvířek, které nabízí dobrý přístup do kurníku i výběhu pro snadné čištění. Každé patro kurníku i mezipatro výběhu, sloužící také jako trusník pod hřadami, je potažené plastovou podlážkou, která je nenasákavá a jednoduše ji vyčistíte vodou a hadříkem. 

Přístup do kurníku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned šesti dvířky. Všechny dvířka jsou samostatně otevíratelná a jsou opatřena zámečky, aby je nemohl žádný predátor otevřít. Větší dvířka do kurníku a velké dveře do výběhu slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a pro snadnou údržbu. Menší kovová dvířka umožní slepicím snadný výstup na zahradu nebo do přídavného výběhu. Také dva vstupy, pro pohyb z kurníku do krytého výběhu a zpátky, mají posuvná dvířka, kterými lze slepice uzavřít v kurníku. 

kerbl-dvoupatrovy-kurnik-pristup

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený ze dřeva má hmotnost cca 120 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Pro zajištění suchého stání konstrukce, je kurník umístěn na čtyřech vyvýšených nožičkách. Kurník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta bitumenovou krytinou. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním zářením. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťují dvoje přední dvířka s drátěnými okénky

kerbl-dvoupatrovy-kurnik-materiál

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice dvoupatrový, s výběhem KERBL 222x115x200cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 120 kg
Kapacita: 6 - 10 nosnic
Materiál: dřevo s ochranným nátěrem
Počet snáškových hnízd: 6
Počet hřadů: 2
Rozměry: 222x115x200cm
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)