Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Kód: 0339
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků a hadů, dosah až 1500 m2, frekvence v rozsahu 300-1000 kHz, napájení na baterie 4xR20. Jedná se o nejpokročilejší plašič krtků, hadů, rejsků, hrabošů a dalších hlodavců dostupný na trhu. Tento odpuzovač s moderní technologií ultrazvuku a vibrací je nejefektivnějším řešením na ochranu Vaší zahrady. Odpuzovač krtků a hadů je vybaven odolným vodotěsným krytem, díky kterému můžete plašič používat 365 dní v roce. Odpuzovač generuje vibrace a zvuk o různých intenzitách v náhodném pořadí, a tím zajišťuje, aby si škůdci na signály po určitém čase nezvykli a nevrátili se. Ultrazvukové signály a vibrace jsou pro člověka i domácí a hospodářská zvířata naprosto bezpečné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Ultrazvukový a vibrační odpuzovač zvěře vhodný k plašení krtků, hadů, rejsků, hrabošů a myší, bezpečný pro člověka i domácí zvířata. K použití ve venkovních prostorech, vybavený odolným vodotěsným krytem. Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů s frekvencí zvuku v rozsahu 300 - 1000 kHz, s automatickou změnou kmitočtu, s dosahem až 1500 m2, s napájením na baterie 4 x R20, rozměry plašiče 42 x 8 cm.

Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je díky jeho inovativní technologii vhodný k odpuzování krtků, hadu, hrabošů, rejsků a myší.

Plašič krtků, hadů, hrabošů

Oblasti využití plašiče

Plašič krtků, hadů, hrabošů a dalších hlodavců je efektivní formou ochrany Vaší zahrady, pole, parku nebo dalších venkovních prostor. Tento odpuzovač je vybaven 100% odolným vodotěsným krytem, a proto ho jako jeden z mála můžete používat 365 dní v roce, ať už prší, fouká nebo sněží.

Odpuzovač krtků, hadů, hrabošů

Způsob použití

Vyberete místo, které potřebujte ochránit před nechtěnými návštěvníky a odpuzovač vložíte svisle do země, cca  20 cm hluboko. Odpuzovač doporučujeme umístit do rohů zahrady, ideálně do vlhčí jílovité půdy, která lépe přenáší vydávané signály. Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků zapnete jednoduchým stisknutím tlačítka. Pro vypnutí zařízení nemusíte jako u jiných produktů vyndat celý odpuzovač ze země, ale opět ho vypnete pouhým stisknutím tlačítka. Pro vysoký účinek však doporučujeme, aby plašič fungoval nepřetržitě po dobu několika měsíců. Plašič tak vytvoří v okolí takové podmínky, které přimějí krtky, hady i hlodavce, aby si našli jiné, klidnější místo. Elektronický plašič krtků je napájen na 4 x R20 baterie (baterie nejsou součástí balení). 

Plašič krtků M6

Jak plašič funguje

Zařízení generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinaci s krátkodobými pronikavými vibracemi. Většina živočichů žijících pod zemí má špatný zrak, ale příroda jim zato vyvinula velmi silný sluch a citlivost na zemské vibrace. Tyto vibrace a zvuky jsou pro krtky, hady a hlodavce tedy velice nepříjemné a způsobují, že se tito živočichové žijící v zemi cítí neustále ohroženi. Živočichové žijí v neustálém stresu s nejvyšší ostražitostí a nakonec se rozhodnou změnit místo působení na nějaké klidnější. Odpuzovač lze používat i preventivně - krtci, hadi, hraboši a další hlodavci se hned od začátku vyhnou usazování na tomto místě, kde se nebudou cítit bezpečně. Plašič krtků, hadů a hlodavců je nastaven tak, aby tvořil vibrace a generoval zvuk o různých intenzitách každých 20-40 sekund v náhodném pořadí. Pořadí signálů proto nelze u plašiče předvídat a tedy není možné, aby si živočichové na tyto podněty zvykli a vrátili se. Plašič krtků, hadů a hlodavců dokáže ochránit prostor až 1500m2.


Bezpečnost

Elektronický odpuzovač vydává ultrazvukové signály a vibrace, které jsou pro lidské ucho zcela bezpečné. Na rozdíl od používání jedů či jiných chemikálií je využití plašiče netoxické jak pro děti, tak i domácí a hospodářská zvířata. 


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče krtků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
Cílová skupina škůdců: Krtci, hadi a hlodavci (rejsci, hraboši, myši polní)
Vliv na člověka: žádný
Vliv na domácí zvířata: žádný
Umístění: ve vnějších prostorech
Efektivní rozsah: až 1500 m2 ve vlhké půdě
Napájení: na baterie 4 x R20
Rozměry: 42 x 8 cm
Rozměry balení: 8x8x43 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)