Ohrádka pro malá zvířata, modulární KERBL 35x35 cm

Kód: 0779
596 Kč 492,56 Kč bez DPH
SKLADEM (6 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Modulární ohrádka pro malá zvířata, 12 mřížových panelů, 24 spojovacích dílků, různé možnosti sestavení, rozměry panelu 35x35 cm. Pokud hledáte ohrádku s různými možnostmi sestavení, tak jste si vybrali správně. Tuto skvělou ohrádku můžete během chvilky složit do nejrůznějších tvarů, které zapadnou do malých i velkých interiérů. Montáž i demontáž je rychlá a zvládnete ji i s dětma. V balení najdete 12 mřížových panelů o rozměru 35x35 cm, které lze různě spojovat pomocí 24 spojovacích dílků. Jednoduše je do sebe zacvaknete a máte hotovo. Rozteč mříží 1,4 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohrádka pro malá zvířata, modulární KERBL 35x35 cm

Ohrádka pro malá zvířata, pro morčata, králíky, a jiné, modulární konstrukce, kovová, práškově lakovaná, 12 mřížových panelů, 24 spojovacích dílků, rozměr panelu 35x35cm.

Pro jaká zvířata je ohrádka vhodná? 

Modulární ohrádku lze využít pro malá zvířata jako jsou morčata, králíci, činčily, želvy a jiné. Před koupí se ujistěte, že zvíře není menší než je rozteč mříží a zda se jimi neprotáhne.

ohradka-modularni-kerbl_02-text

Využití výběhu

Ohrádku využijete především v interiéru jako výběh pro malá zvířata. Lze do ní umístit domeček, hračky nebo různé jiné potřeby, pro pohodlí zvířete. Vhodná je také na cestování, protože v rozloženém stavu nezabere mnoho místa. Vy tak můžete mít svého mazlíčka s sebou na dovolené a vytvořit mu tak bezpečné zázemí. Ohrádku lze využít i jako zábranu, která ochrání například pokojové rostliny, kabely a nábytek. 

modularni-ohradka-kerbl_02-text

Snadná a rychlá montáž

Ohrádku lze velice jednoduše složit i rozebrat. K montáži nepotřebujete žádné nářadí, jednoduše zacvaknete mřížové panely do spojovacích dílku a máte hotovo. Skládání ohrádky můžete využít i jako aktivitu s dětmi, kdy ji lze skládat do různých šířek, délek a výšek a vytvořit si tak unikátní výběh pro svého mazlíčka. Pokud ohrádku zrovna nevyužíváte, díly lehce vycvaknete a ohrádku uschováte. Díky svým kompaktním rozměrům ohrádka nezabere mnoho místa. Když si koupíte ohrádku vícekrát, dostanete ještě víc možností sestavení a kombinací.

modularni-ohradka-kerbl_03-text

Technické specifikace

  • Rozměr panelu: 35 x 35 cm 
  • Počet panelů: 12 ks 
  • Počet spojovacích dílků: 24 ks
  • Rozteč mezi dráty : 1,4 cm
  • Materiál: práškově lakovaný kov

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohrádky, výběhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)