Pěna proti vosám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml

Kód: 0381
Na plochy
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Přípravek k likvidaci vosích hnízd, pěna, bezpečné a jednoduché použití, téměř okamžitý účinek, šetrný k životnímu prostředí, 300 ml. Pokud hledáte způsob, jak zlikvidovat vosí hnízdo, pak pro Vás máme skvělé řešení! Pěna proti vosám je velmi účinnou a přitom bezpečnou formou, jak se zbavit vosího hnízda. Pěnu stačí aplikovat přímo na vchod vosího hnízda, čímž vosí hnízdo zatarasí a zabrání vosám v odletu. Pěna působí efektivně díky okamžitě účinkující látce Chrysanthemum cinerariaefolium extract.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěna proti vosám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml

Pěna k likvidaci vosích hnízd, 300 ml, BIO, bezpečné a jednoduché použití = aplikace formou postřiku přímo na vchod vosího hnízda, s téměř okamžitým účinkem, účinná přírodní látka Chrysanthemum cinerariaefolium extract.


Cílový organismus

K hubení vos.


Oblast použití

Vosí hnízda kolem i uvnitř domu.


Vlastnosti přípravku

Pěna k hubení vos účinkuje jako kontaktní jed. Pěna zatarasí vosí hnízdo, čímž zabraňuje vosám v odletu. Po aplikaci se pěna rozšiřuje v dutině hnízda a zůstává stabilní po dobu několika hodin. Poté se pěna začne rozkládat, zanechá ale na hnízdě vrstvu vosku s navázanou účinnou látkou, aby se prodloužil hubící účinek. Vosy, které nebyly při aplikaci v hnízdu uhynou při kontaktu s pěnou.

Příprava

Přípravek je dodáván v 300 mililitrovém balení ve formě pěny, která je připravena k okamžitému použití


Aplikace 

Aplikujte pěnu pomocí trysky ze vzdálenosti 20 cm přímo na vchod vosího hnízda. Poté aplikujte pěnu rovnoměrně i na povrch celého hnízda. Hnízdo odstraňte až po několika hodinách.


Účinnost 

Přípravek k likvidaci vos v hnízdech působí kontaktně a účinek se dostaví do 30 minut.

Doporučení prodejce

POZOR! Aplikaci provádějte vždy s ohledem na bezpečnost v ochranném oděvu a včelařské kukle nebo jiné vhodné pokrývce hlavy a v rukavicích! Aplikujte pěnu na vosí hnízdo nejlépe při nízkých teplotách např. v ranních hodinách nebo při setmění. V tu dobu se nachází většina vos v hnízdě.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFSCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení vos
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Rozměry balení: 22x20x10 cm
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)