Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem SPIUMATRICE DIT CR RU08

Kód: 0088
4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
SKLADEM (11 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Škubačka na vrtačku na slepice, kačeny, husy a krůty, 30-40ks drůbeže/hod, 15ks škubacích prstů o délce prstu 87mm, s krytem. Pokud hledáte škubačku na vrtačku s ochranným krytem, který zamezí rozlétání peří během škubání, máme pro Vás bezva tip. S touto praktickou škubačkou zabijete dvě mouchy jednou ranou. Škubačka peří Vám totiž ušetří spoustu práce jak se škubáním drůbeže, tak i s uklízením po škubání. Kryt je vybaven kvalitním uchycením pro všechny běžné typy vrtaček a můžete ho upevnit na pracovní plochu nebo stojan. Flexibilní škubací prsty vyrobené z přírodního kaučuku drůbež oškubou bez poškození kůže. Vy si musíte pouze ohlídat správnou teplotu při spáření drůbeže a poté již vše poběží jako po drátkách. Škubací válec i ochranný kryt jsou vyroben z nerezu, a tak jejich čištění zabere jen chviličku a budou Vám sloužít dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem SPIUMATRICE DIT CR RU08

Škubačka vhodná pro středně velkou i větší drůbež. Vybavena 15ks škubacích prstů o délce prstu 87mm. S nerezovým, ochranným krytem omezujícím rozlétání peří během škubaní. Kryt je vybaven kvalitním uchycením pro všechny běžné typy vrtaček a je také připraven k upevnění na pracovní plochu nebo stojan.


Instalace škubačky drůbeže na vrtačku s ochranným krytem

Pro správné využití výrobku je nejprve třeba připevnit ochranný kryt k pracovní ploše (například ke stolu pomocí šroubů) nebo doporučujeme dokoupit stojan SPIUMATRICE DIT AST (není součástí balení) a upevnit ho v na něm. Následně doporučujeme připevnit zařízení (doporučena vrtačka - není součástí balení), které bude otáčet v ochranném krytu se škubačkou na vrtačku viz obrázek níže.

Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem, s úchytem vrtačky a se stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU08 fin2


Příprava před škubaním

Před škubáním je nutné drůbež správně spařit viz orientační tabulka níže. Nepřekračujte teplotu a dobu ponoření drůbeže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

Optimální délka spaření středně velké a velké drůbeže před škubáním


Jak správně škubat

Vodní i hrabavou drůbež je doporučeno držet za nohy a spouštět či převalovat podél rotujícího válce vždy částí, kterou budete chtít oškubat. Více inspirace viz videa níže.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFŠkubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU08 

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.2 kg
Rozměry balení: 34x45x25 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)