Škubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU08

Kód: 0039
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
SKLADEM (19 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Škubačka na vrtačku na slepice, kačeny, husy a krůty 30-40ks drůbeže za hodinu, 15ks škubacích prstů o délce prstu 87mm. Tato škubačka na vrtačku je vhodná pro každého, kdo už nechce ztrácet čas ručním škubáním vodní i hrabavé drůbeže. Praktická škubačka na vrtačku Vám drůbež oškube za chviličku a zcela bez námahy. Odolné škubací prsty vyrobené z přírodního kaučuku navíc drůbež oškubou bez poškození kůže. Vy si musíte dát pouze pozor, abyste drůbež správně spařili, vrtačku pořádně připevnili k pracovní ploše a poté již bude škubání drůbeže jedna radost. Snadno přenosná a skladná škubačka se snadno čistí a bude Vám při škubání drůbeže pomáhat řadu let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU08

Škubačka vhodná pro středně velkou i větší vodní a hrabavou drůbež. Nerezový škubací válec je vybaven 15ks škubacích prstů o délce prstu 87mm. Kapacita škubání je 30–40ks drůbeže za hodinu dle druhu drůbeže.


Instalace škubačky drůbeže na vrtačku

Pro správné využití výrobku je třeba upevnit do zařízení (doporučena vrtačka - není součástí balení), které bude s výrobkem otáčet. Zařízení, které bude využito k otáčení, doporučujeme upevnit k pracovní ploše (například ke stolu pomocí upínacích objímek či svorek) nebo doporučujeme dokoupit kryt SPIUMATRICE DIT CR RU a stojan SPIUMATRICE DIT AST (nejsou součástí balení) a upevnit ho v něm viz obrázek níže.

Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem, s úchytem vrtačky a se stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU08 fin2


Příprava před škubaním

Před škubáním je nutné drůbež správně spařit viz orientační tabulka níže. Nepřekračujte teplotu a dobu ponoření drůbeže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

Optimální délka spaření středně velké a velké drůbeže před škubáním


Jak správně škubat

Vodní i hrabavou drůbež je doporučeno držet za nohy a spouštět či převalovat podél rotujícího válce vždy částí, kterou budete chtít oškubat. Více inspirace viz videa níže.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFŠkubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU08

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Rozměry balení: 20x30x30 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)