Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem a stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU08

Kód: 0139
6 999 Kč 5 784,30 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Škubačka na vrtačku na slepice, kačeny, husy a krůty, 30-40ks drůbeže/hod, 15ks škubacích prstů o délce prstu 87mm, s krytem a stojanem. Jedná se kompletně vybavenou škubačku na vrtačku, s kterou bude škubání drůbeže naprostá radost. Praktický ochranný kryt zamezí rozlétání peří během škubání a Vy tak budete mít s tímto pomocníkem během chvilky jak oškubáno, tak i uklizeno. Kryt je možné uchytit do všech běžných typů vrtaček a připevnit ke stojanu, který si můžete nastavit přesně do Vámi požadované výšky. Kvalitní škubací prsty vyrobené z přírodního kaučuku Vám zajistí dokonalé oškubání drůbeže bez poškození kůže. Vaším úkolem bude především správné spaření drůbeže a poté už bude škubání drůbeže hračka. Škubací válec, ochranný kryt i stojan jsou vyrobeny z kvalitního nerezu, který se snadno umývá a budou Vám sloužit řadu let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem a stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU08

Škubačka vhodná pro středně velkou i větší drůbež. Vybavena 15ks škubacích prstů o délce prstu 87mm. S nerezovým, ochranným krytem omezujícím rozlétání peří během škubaní. Kryt je vybaven kvalitním uchycením pro všechny běžné typy vrtaček a stojanem s možností nastavení optimální výšky škubání.


Instalace škubačky drůbeže na vrtačku s ochranným krytem a stojanem

Pro správné využití výrobku je nejprve třeba složit výškově nastavitelný stojan, ke kterému následně připevníte ochranný kryt. Dále doporučujeme připojit zařízení (doporučena vrtačka - není součástí balení), které bude otáčet v ochranném krytu se škubačkou na vrtačku viz obrázek níže.

Škubačka drůbeže na vrtačku ve stojanu s ochranným krytem SPIUMATRICE DIT SP RU08
Příprava před škubaním

Před škubáním je nutné drůbež správně spařit viz orientační tabulka níže. Nepřekračujte teplotu a dobu ponoření drůbeže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

Optimální délka spaření středně velké a velké drůbeže před škubáním


Jak správně škubat

Vodní i hrabavou drůbež je doporučeno držet za nohy a spouštět či převalovat podél rotujícího válce vždy částí, kterou budete chtít oškubat. Více inspirace viz videa níže.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFŠkubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU08


  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.1 kg
Rozměry balení: 61x39x25 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)