Kočičí záchod STEFANPLAST CATHY EASY CLEAN

Kód: 0621
470 Kč 388,43 Kč bez DPH
SKLADEM (20 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Krytá toaleta s dvířky,  výklopným systémem, uhlíkovým filtrem pohlcující zápach a lopatkou pro snadné a rychlé čištění. Klapka  toalety umožní vaší kočce snadný vstup i výstup, zatímco kryt toalety zamezí rozptýlení steliva a udrží okolí čisté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočičí záchod STEFANPLAST CATHY EASY CLEAN

Kočičí záchod s praktickými dvířky, inovativním výklopným systémem, uhlíkovým filtrem proti zápachu a funkční lopatkou pro snadné a rychlé čištění. Tato kočičí toaleta nejenže brání kočkám v rozhrabávání steliva a udržuje čistotu v okolí, ale také efektivně zabraňuje šíření nepříjemných pachů díky uhlíkovému filtru, který je dokonale neutralizuje. Jestliže hledáte kočičí toaletu, která zajistí hygienickou čistotu pro Vaši domácnost, pak nemůžete vybrat lépe. Uhlíkový filtr pečuje o hygienickou svěžest tím, že účinně pohlcuje nepříjemné pachy. Díky přední odklápěcí části bude čištění toalety snadné a rychlé. Toaleta má dokonce vlastní úložný prostor pro lopatku uvnitř, takže si nemusíte dělat starosti, kam ji uložit. Lopatku budete mít vždy po ruce a na stejném místě, abyste ji nikdy nehledali. Jestliže hledáte kočičí toaletu, která zajistí hygienickou čistotu pro Vaši domácnost, pak nemůžete vybrat lépe.

 Rozměry a materiál toalety

Toaleta je vyrobena z lehkého, ale zároveň vysoce kvalitního a odolného plastového materiálu, přičemž rozměry toalety  činí 56x40x40 cm. 

Jednoduché a pohodlné čištění 

S inovativním výklopným systémem této toalety nebylo čištění nikdy jednoduší. Pro každodenní údržbu a vybírání lopatkou nemusíte toaletu rozebírat celou jako u drtivé většiny nabízených toalet na trhu. U této toalety stačí pouze odklopit přední část víka. Díky tomuto systému se čištění stává velmi rychlým, snadným a pohodlným. Velkou výhodou pro udržení hygienické svěžesti je uhlíkový filtr, který je součástí balení, lze jej také samostatně dokupovat a pravidelně jej měnit. 

kocici-zachod

Náš tip 

Pokud Váš mazlíček přechází z nekryté toalety na krytou, nebo s kočičím záchodem teprve začínáte, doporučujeme nejprve naučit kočku chodit na odkrytý spodní díl, a až poté, co se kočka s místem pro vykonání svých potřeb ztotožní, přidat horní část toalety s krytem. Kočky jsou velmi chytrá zvířata a naučit je na kočičí záchod tak není žádná věda. Kočky si krytý záchod velmi rychle oblíbí a ocení praktická dvířka, kterými mohu chodit dovnitř a ven. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočičí záchody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)