Přepravka pro psy a kočky STEFANPLAST GULLIVER 3 DELUXE TOP FREE, 61x40x38cm

Kód: 0611
780 Kč 644,63 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Přepravní box pro psy a kočky do 12 kg, kovová přední dvířka se zámkem, miska na vodu 500ml, vrchní mřížka, rukojeť pro přenášení. Pokud hledáte vhodnou přepravku pro svou kočku nebo psa, tak Vám nabízíme přepravní box pro psy a kočky, který nabízí pohodlí a bezpečí. Přepravní box je vyroben z kvalitních a odolných plastů, lze jej jednoduše rozebrat a znovu složit díky praktickým pojistným klipsům. Kovová dvířka na přední straně boxu jsou pozinkovaná a dají se nastavit na pravé nebo levé otevírání, mají bezpečnostní zámek. V balení se nachází také praktická miska na vodu o objemu 500 ml, kterou lze připevnit na mřížku dvířek pomocí dvou háčků. Miska má zahnuté okraje dovnitř, čím se zamezuje vylévání vody při přepravě. Na vrchní straně boxu se nachází otevíratelná kovová mřížka, díky které budete mít se svým mazlíčkem lepší kontakt. Na vrchu přepravky se nachází také rukojeť pro snadné přenášení přepravky a dvě poutka pro připnutí popruhů (popruhy nejsou součásti balení). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravka pro psy a kočky STEFANPLAST GULLIVER 3 DELUXE TOP FREE

Pro psy a kočky do 10 - 12kg, víko a vana se spojují klipsy, kovová přední dvířka se zámkem, nastavitelné pravé nebo levé otevírání dvířek, rukojeť pro snadné přenášení přepravky, otevíratelná mřížka na vrchu pro kontakt s mazlíčkem, dva úchyty pro bezpečnostní pás v autě, miska 500 ml s okraji proti vylévání, vnitřní rozměry 58,5x36,5x33,5cm, vnější rozměry 61x40x38cm.

gulliver-3-topfree

Pohodlný a bezpečný box pro malé kočky až střední psy

Přepravní box je určen pro malé až střední psy a kočky do 12 kg. Vnější rozměry přepravního boxu jsou 61 x 40 x 38 cm, vnitřní rozměry jsou 58,5 x 36,5 x 33,5 cm. Váš domácí mazlíček by měl mít dostatek prostoru, aby si stoupl a v přepravce se pohodlně otočil. 

Multifunkční box s různými možnostmi využití 

Přepravní box je určen pro různé druhy dopravy a situace. Můžete jej umístit pohodlně na zadní sedadlo Vašeho auta, zajistit bezpečnostním pásem a vyrazit na dovolenou, nebo k veterináři. Skvěle se hodí také pro vystavovatele psů a koček, kdy poslouží i jako útočiště u výstavního kruhu. Pokud rádi cestujete vlakem, tak i to nebude problém. Přepravní box je stabilní, odolný a bezpečný. 

gulliver-1-deluxe-doprava

Bezpečnost Vašeho psa na cestách je prvořadá  

Přepravní box je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a pevné. Box je vybavený vícero bezpečnostními prvky, které oceníte. Přepravka se skládá ze dvou částí, ze dna a víka, které se k sobě připevňují čtyřmi klipsy a na obou bocích v horní části přepravky najdete zabudované úchyty pro bezpečnostní pásy do auta. Přední pozinkovaná dvířka mají bezpečnostní zámek, díky kterému se nestane, že by se při přepravě dvířka otevřeli. Mřížka na dvířkách a praktická okénka s průzory po stranách boxu zabezpečují správnou cirkulaci vzduchu. 

Vše potřebné na jednom místě 

K přepravnímu boxu najdete v balení praktickou misku, která má speciálně dovnitř zahnuté kraje, které předcházejí rozlévání vody při přepravě. Miska o objemu 500 ml zajistí dostatek vody pro Vašeho čtyřnohého přítele. Na vrchní straně boxu se nachází otevíratelná mřížka, která Vám poskytne mnohem větší kontakt s mazlíčkem během přepravy, ale také manipulační otvor, kterým můžete psa hladit aniž byste otevřeli dvířka a riskovali útěk zvířete. Pro snadné přenášení se na vrchu přepravky nachází také praktická rukojeť dvě poutka pro připnutí popruhů (nejsou součásti balení).

gulliver- 1-deluxe-doplnky

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Přepravka pro psy a kočky STEFANPLAST GULLIVER 3 DELUXE TOP FREE, 61x40x38cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepravní boxy pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)