Vyhřívaná miska pro psy a kočky THERMODOG 3113202 1,8l

Kód: 0460
1 746 Kč 1 442,98 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené

Vyhřívaná miska na vodu a krmivo, nerezová, objem 1,8 l, proti zamrzání vody, 15W/12V, omezovač teploty STB 50, kabel 1,55 m, IP 65. Pokud Vašemu mazlíčkovi venku neustále zamrzá pitná voda, pak pro Vás máme skvělé řešení. Vyhřívaná miska chrání vodu před zamrzáním a také zajišťuje příjemnou teplotu krmení. Miska má velice nízký příkon a malou spotřebu. Miska na vody a krmivo je vybavena bezpečnostním omezovačem teploty STB 50 a ochranou proti vodě třídy IP 65. Napájecí kabel je ukryt v ochranném plastu, a proto je vyhřívaná miska pro psy zcela bezpečná. Misku můžete využít jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorech. Perfektní je, že v letním období můžete napájecí kabel odpojit a používat ji jako běžnou misku. Miska je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhřívaná miska pro psy a kočky THERMODOG 3113202 1,8l

Vyhřívaná miska pro psy proti zamrzání pitné vody, nerezová, s objemem 1,8 l, s protiskluzovým gumovým lemem, s příkonem 15 W a napětím 12 V, napájecí kabel v ochranném krytu, třída ochrany proti vodě IP 65

Pro koho je vyhřívaná miska vhodná

Výhřevná miska na vodu nebo krmivo je vhodná především pro psy a kočky. Nejde však jenom o to zabránit zamrzání pitné vody. Zabezpečení přístupu k předehřáté vodě pro zvířata v chladných měsících se podílí na dobrém zdravotním stavu a kondici zvířat, zejména má významný vliv pro správný vývoj mláďat. Nerezovou misku na vodu lze v letních měsících používat jako tradiční misku na vodu nebo krmení po vyjmutí napájecího zdroje a v chladnějších měsících se jednoduše pomocí napájecího zdroje přemění zpět na vyhřívanou misku na vodu.


Rozměry a materiál misky

Vyhřívaná miska na vodu nebo krmivo má objem 1,7 l. Horní vnější průměr misky je 23 cm, horní vnitřní průměr 20,5 cm. Průměr základny je 31 cm a výška 6,5 cm. Miska je vyrobena z velice kvalitní nerezové oceli. Aby mazlíčkům miska neujížděla, má ze spodní strany gumový protiskluzový lem. 

THERMODOG 3113202 1,8l


Napájení vyhřívané misky

Napájení misky zajišťuje odnímatelný 12 V adaptér do sítě na 230 V. Vyhřívaná miska má velice nízký příkon 15 W, a díky této nízké spotřebě ji můžete v období mrazu používat nepřetržitě po celý den. Miska na vodu je vybavena bezpečnostním omezovačem teploty STB 50, a tedy udržuje pitnou vodu při teplotě, která je pro psa příjemná. Miska má navíc také ochranu proti vodě třídy IP 65. Délka přívodního kabelu je 1,55 m a celý kabel vložen do ochranného plastového krytu.  


Údržba a čištění misky

Údržba a čištění misky je naprosto snadná. Stačí misku odpojit od napájení a poté ji umýt a vyčistit běžnými čisticími prostředky.

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Vyhřívaná miska pro psy a kočky THERMODOG 3113202 1,8l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)