Zvukový odpuzovač ptáků VIANO OP2 BS

Kód: 0682
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
SKLADEM (7 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Zvukový odpuzovač ptactva, 6000m2, úhel detekce pohybu 360°, 1 membránový reproduktor, 12V adaptér do sítě. Pokud hledáte výkonnou plašičku ptactva máme pro vás perfektní tip. Toto zařízení vydává zvuky dravých ptáků ve velkém úhlu, čímž odplaší dosedající ptáky z velkého prostoru. Plašička má možnost nastavit si interval plašení, aby si ptáci na zvuk po určitém čase nezvykli. V nastavených časových intervalech se spouští zvukový signál o délce 38s. Můžete vybírat ze dvou módů plašení a to na nastavené intervaly nebo na intervaly s radarem. Plašič využívá pohybový radar PIR, který detekuje pohyb do 12m a soumrakový senzor, pro šetření energie během tmy. Odpuzovač je vodotěsný a prachotěsný se stupněm ochrany IP54, díky kterému ho můžete používat bez problému ve venkovních prostorech. Zvukové signály jsou pro člověka, psy i kočky naprosto bezpečné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvukový odpuzovač ptáků VIANO OP2 BS - napájení přes 12V adaptér v balení

Zvukový odpuzovač ptactva, napájení přes 12V adaptérvhodný k plašení špačků, vrabců apod., ochrana IP54 - vodotěsnost, prachotěsnost, pro venkovní prostory, sady, vinice, 1 membránový reproduktor, s dosahem až 6000m2, délka zvukové signalizace 38s, nastavitelná hlasitost, nastavitelné intervaly plašení, s pohybovým radarem PIR, snímá pohyb do 12m, úhel detekce radaru 360°, soumrakový senzor, nízká spotřeba 26mA, s chráněnými vypínači, k uchycení šroubky přes držák, rozměry 225x160mm.

Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je vhodný k odpuzování špačků, holubů, vrabců a jiných dosedajících ptáků.

odpuzovac-viano-op1-skudci

Oblasti využití plašiče

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany rozsáhlých venkovních prostor, jako jsou vinice, sady, zahrady apod. Odpuzovač s ochranným označení IP54 je vodotěsný a prachotěsný, takže obstojí i v drsnějších podmínkách počasí.

Instalace

Odpuzovač VIANO připevníte pomocí držáku s předpřipravenými dírami na šroubky na téměř jakýkoliv povrch. Odpuzovač přivrtáte na zeď, nebo na dřevěnou desku. Můžete jej za držák připevnit různými způsoby. Dbejte však na to, abyste plašič připevnili dostatečně pevně, aby nedošlo k jeho poškození pádem. 

Způsob napájení

Zařízení je napájeno přes 12V adaptér, který je součástí balení. Odpuzovač také disponuje vypínači v praktických ochranných pouzdrech, díky kterým nedojde k jejich poškození vlhkem. 

odpuzovac-viano-op2-napajeni

Jak plašič funguje

Zařízení spouští zvukové signály, které jsou pro ptactvo odstrašující, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky dravých ptáků v pravidelných intervalech, nebo při zaznamenání pohybu. Hlasitost vydávaného zvuku lze nastavit pomocí otočného knoflíku. Lze si vybírat v nastavení ze dvou módů plašení. První mód poskytuje kombinaci detekce pohybu a intervalového plašení. Můžete si vybrat z 9 různých časových intervalů plašení a to od vypnutého časovače bez plašení (0) až po interval plašení každé 2 hodiny (9). Navíc k tomuto intervalu můžete mít zapnutou detekci pohybu, která spustí plašení i mimo nastavený interval při zaznamenaném pohybu. Pokud je plašič nastaven na hodnotu 0, intervalové plašení je vypnuto a funguje jenom detekce pohybu. Druhý mód umožňuje plašení jenom v nastavených intervalech, bez detekce pohybu. Navíc plašič disponuje soumrakovým senzorem, který automaticky vypne zvukové signály při zapadajícím slunci, takže plašič nebude rušit a zbytečně běžet v nočních hodinách a automaticky jej znovu zapne při východu slunce. 

odpuzovac-viano-op2-obsluha

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFZvukový odpuzovač ptáků VIANO OP2

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Cílová skupina škůdců:: holuby, vrabci, špačci a jiní ptáci
Vliv na člověka:: minimální
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných holubů, drůbeže a pod.
Umístění:: ve venkovních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektivní rozsah:: až 6000 m2 v prostoru bez překážek
Akustický výkon:: 120 dB
Reproduktory:: 1x membránový reproduktor
Napájení:: přes 12V adaptér v balení
Detekce pohybu:: radarový detektor do 10m
Úhel detekce:: 360° (vertikálně i horizontálně)
Rozměry:: 225 x 160 mm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)