Voliéra pro ptáky dřevěná, masiv KERBL 82x67x151 cm

Kód: 0732
5 167 Kč 4 270,25 Kč bez DPH
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Voliéra pro ptáky z masivu, lakované smrkové dřevo, bílá barva, výsuvný trusník, 3 uzamykatelná dvířka, rozměry 82x67x151 cm. Pokud hledáte prostornou a stylovou voliéru pro ptáky do bytu nebo na terasu, přesně takovou pro Vás máme. Voliéra z masivu, z odolného smrkového dřeva, je pevná a stabilní a navíc působí honosným dojmem. Dřevo je ošetřeno ochranným lakem v atraktivní bílé barvě a tak bude prostory u Vás doma zdobit po mnoho let. Navíc ji můžete umístit i ven, díky odolné a nepromokavé bitumenové střeše. Celkový vzhled doplňují kulaté černé mříže (šířka ok 15 mm, tloušťka drátu 2 mm) a troje samostatně uzamykatelná dvířka. Na boční straně se nachází otočná podložka se dvěma nerezovými miskami na vodu a krmení. Uvnitř klece najdete 4 bidýlka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), které poskytnou dostatek místa pro odpočinek i více ptákům. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voliéra pro ptáky dřevěná, masiv KERBL 82x67x151 cm

Voliéra pro ptáky z masivu, lakované smrkové dřevo, plastový výsuvný trusník, kulaté černé mříže, bitumenová střecha, 3 uzamykatelná dvířka, 4 bidýlka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), otočný podnos s dvěma miskami, stylová bílá barva, rozměry, 82x67x151cm. 

Voliéru pro ptáky snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.

Rozměry a materiál voliéry pro ptáky 

Voliéra s rozměry 82x67x151 cm má dostatek prostoru pro velkého papouška i více menších ptáčků. Je vyrobena z odolného smrkového dřeva, které je navíc chráněno nátěrem v atraktivní bílé barvě a může tak zdobit nejenom Váš byt nebo dům, ale také zahradu nebo terasu. Odolná bitumenová střecha ochrání ptáky před deštěm i sluncem.

kerbl-voliera-pro-ptaky-rozmery

Vybavení voliéry pro ptáky

Ve voliéře najdete mnoho skvělých vychytávek, které Vám usnadní starostlivost o ptáky. Na boční straně voliéry se nachází otočný podnos se dvěma nerezovýma miskami, do kterých snadno doplníte krmení a vodu bez nutnosti otevírat dvířka na kleci. Navíc je na podnosu praktické bidýlko, které usnadní ptákům přístup k miskám. Mimo to obsahuje voliéra 4 velká bidýlka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), které poskytnou ptákům dostatek prostoru pro odpočinek, ale také pro hru. Na boční straně klece se nacházejí dvoje menší dvířka, do kterých můžete upevnit další krmítka dle libosti (nejsou součástí balení).

kerbl-voliera-pro-ptaky-vybaveni

Údržba a čištění voliéry 

Klec poskytuje pohodlí i v údržbě, která bude snadná a rychlá díky vysouvatelnému trusníku. Trusník má plastové dno, které se snadno čistí, nepohlcuje pachy ani tekutiny. Jednoduše vytáhnete, vyčistíte a zasunete zpátky. Pro ještě snazší čištění můžete na trusník položit noviny (nejsou součástí balení). Aby Vám voliéra vydržela ještě déle, doporučujeme ji umístit pod přístřešek a ochranný nátěr dřeva pravidelně obnovovat. 

Návod na montáž ke stažení
A1 logo PDF
Voliéra pro ptáky dřevěná, masiv KERBL 82x67x151 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a voliéry pro ptáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)