Vrácení zboží u spotřebitele

Pokud Vám nebude vyhovovat Vámi zakoupené zboží, samozřejmostí našeho internetového obchodu je možnost vrácení zboží do 14 dnů od převzetí zboží, které bylo dodáno dopravcem a zaplacené zákazníkem v souladu se zákonem č.367/2000 Sb. občanského zákoníku. (vztahuje se pouze na soukromé osoby)

Jak postupovat v případě vrácení zboží do 14 dnů?

  1. Rádi bychom byli informování, a proto nás prosím nejprve vždy kontaktujte telefonicky nebo emailem předem o vrácení zboží. (není nutné uvádět důvod, ale můžeme Vám pomoci, pokud nastane nějaké nedorozumění)

  2. V případě vrácení zboží ve 14-ti denní zákonné lhůtě vyplňte A1 logo wordFormulář pro odstoupení od kupní smlouvy, kde je třeba doplnit všechny potřebné údaje a dokument vytiskněte a podepište.

  3. Formulář pro odstoupení od smlouvy a kopii daňového dokladu vložte ke zboží, které zabalte tak, aby bylo bráněno k poškození výrobku při přepravě.

  4. Zboží zašlete kompletní (ve stejném stavu jako dorazilo od nás včetně příslušenství, dárků a veškeré dokumentace) na naši adresu: BRAVSON GROUP s.r.o. - Bravson.cz se sídlem Hovorany 835, 696 12 Hovorany, Česká republika. (zboží prosím nezasílejte na dobírku, nebude převzato)

Vyřízení vrácení zboží do 14 dnů

Po obdržení Vámi vráceného zboží bude zkontrolováno, že zboží dorazilo v nepoškozeném obalu, nejlépe nerozbalené, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, dárků a veškeré dokumentace) a s kopií dokladu o koupi. Pokud zboží bude v pořádku, bude bez odkladu následovat vrácení peněžních prostředků dle Vašich požadavků z formuláře pro odstoupení od smlouvy. Vrácená částka je vždy počítána s cenou dopravy objednávky, pokud byla účtována při objednání a dodání zboží. (náklady na vrácení zboží jsou hrazeny kupujícím / vracejícím zákazníkem a nebudou tedy po vrácení zboží ve 14 denní zákonné lhůtě uhrazeny prodávajícím)

Vrácení nekompletní zásilky

V případě, že zboží vracíte a požadujete vrácení peněz v plné výši i s cenou dopravného při objednávce, je třeba nám zpět zaslat kompletní zásilku včetně příslušenství, dárků a veškeré dokumentace. Pokud tedy zásilka obsahuje více položek a Vy nám vrátíte pouze část z nich, zasíláme zpět na Váš účet pouze hodnotu vráceného zboží bez ceny poštovného. 

Vrácení poškozeného zboží

Pokud od Vás obdržíme zboží, které nebude v pořádku viz výše sekce vyřízení vrácení zboží do 14 dnů, nemůžeme Vám uznat Váš nárok na vrácení zboží ve 14 denní zákonné lhůtě bez udání důvodu a budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu řešení vzniklé situace. 

V případě jakýchkoliv otázek ohledně výměny nebo vrácení zboží nás kontaktovat.

A1 logo wordFormulář pro odstoupení od kupní smlouvy

 

Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)